Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

#InkubatorPrzeMyślUskrzydla

Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji prowadzi akcję rekrutacji przedsiębiorczych osób, innowacyjnych firm i kreatywnych pomysłów na biznes do wdrożeń. Wnioski można składać do końca października. Jednym z wydarzeń akcji będzie konferencja o innowacjach pod tym samym tytułem „Inkubator PrzeMyśl - Uskrzydla”. Gośćmi specjalnymi wydarzenia w Panelu Prezydenckim będą Konrad Fijołek – Prezydent Rzeszowa oraz Wojciech Bakun – Prezydent Przemyśla.

Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji ruszył w lutym br. Znalazł siedzibę w dawnym, wyremontowanym budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Ratuszowej 10a. Modernizację sfinansowano ze środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Inkubator przyjął formę kompleksu gospodarczego, zorientowanego na wspomaganie nowo powstałych oraz istniejących przedsiębiorstw poprzez dostarczanie odpowiedniej do potrzeb powierzchni na prowadzenie działalności gospodarczej, usług biurowych, usług doradczych wspierających biznes oraz pomoc w pozyskiwaniu środków finansowych i organizowanie szkoleń. Misją Przemyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Innowacji jest wsparcie innowacyjności, promowanie oraz rozwój przedsiębiorczości mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Przemyśl, regionu powiatu przemyskiego oraz województwa podkarpackiego. Operatorem Inkubatora została w wyniku przetargu ogłoszonego przez Urząd Miejski firma Zeto Rzeszów sp. z o.o. Z założeń projektowych Inkubator swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców z branży informatycznej i telekomunikacyjnej (ICT). Do Inkubatora przyjmowani są również przedsiębiorcy spoza branży ICT, których profil działalności jest zgodny z inteligentnymi specjalizacjami województwa podkarpackiego tj. lotnictwo i kosmonautyka, jakość życia oraz motoryzacja.

Brak opisu obrazka

Dzisiaj w Inkubatorze rozwija swoją działalność pięć firm. Zajmują się projektowaniem i drukiem 3D; organizacją transportu multimodalnego; edukacją programowania i technologii informatycznych, produkcją oprogramowania na potrzeby projektów medycznych; oraz produkcją elementów elektronicznych, produkcją komputerów i urządzeń peryferyjnych.

Przemyski Inkubator posiada jeszcze wolne powierzchnie do zagospodarowania, dlatego ogłosił  nabór przedsiębiorczych osób, innowacyjnych firm i kreatywnych pomysłów na biznes, do uczestnictwa w dwuletnim programie wsparcia projektów biznesowych, od pomysłu do sukcesu, pod nazwą  „Inkubator PrzeMyśl - Uskrzydla” Akcja Rekrutacja trwa do końca października bieżącego roku, jednak ilość miejsc jest ograniczona kubaturą obiektu.

Jednym z wydarzeń akcji będzie konferencja o innowacjach pod tym samym tytułem „Inkubator PrzeMyśl - Uskrzydla”. O sukcesach innowacyjnych projektów biznesowych opowiadać będą: Barbara Kostyra - Zastępca Dyrektora Podkarpacki Park Naukowo - Technologiczny AEROPOLIS i Witold Mielniczak - właściciel Xerall z siedzibą w PPNT AEROPOLIS. O roli Inkubatora w budowaniu marki Przemyśl mówić będą: Marcin Tkaczyk, Właściciel Agencji S’SENSE – Brand Studio i Mariusz Sidor – Menadżer Kreatywny ZETO RZESZÓW. Gośćmi specjalnymi wydarzenia w Panelu Prezydenckim będą: Konrad Fijołek – Prezydent Rzeszowa oraz Wojciech Bakun – Prezydent Przemyśla. Dyskutować będą o innowacyjnych doświadczeniach w zarządzaniu miastami. Impreza odbędzie się 14. października br. o godz. 17.00 w siedzibie Przemyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Innowacji w Przemyślu, ul. Ratuszowa 10a. Wstęp wolny, jednak z  uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu - tel. 607 772 408 lub mailowo

 

#InkubatorPrzeMyślUskrzydla
Akcja Rekrutacja

DO KOGO KIEROWANA JEST AKCJA

Rekrutacja kierowana jest do wszystkich młodych osób chcących zostać przedsiębiorcami, a w szczególności:

 • uczniów końcowych klas szkół średnich,
 • studentów studiów dziennych i zaocznych,

oraz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które działają na rynku nie dłużej niż dwa lata i zamierzają prowadzić lub prowadzą działalność gospodarczą na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Przemyśl, regionu powiatu przemyskiego oraz województwa podkarpackiego.

 

DO AKCJI KWALIFIKOWANE BĘDĄ PROJEKTY Z DZIEDZIN:

 • lotnictwo i kosmonautyka,
 • motoryzacja, 
 • informacja i informatyka, 
 • jakość życia, w tym produkcja i przetwórstwo żywności najwyższej jakości, nowoczesna i zrównoważona turystyka, zdrowie i dobrostan (kliniki, sanatoria, domy seniora, centra rekreacyjno-wypoczynkowe, rehabilitacji, zakłady odnowy biologicznej, centra dietetyczne, itp.), przemysł „zielonych” technologii (odnawialne źródła energii, energooszczędne i inteligentne budownictwo).

 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI ?

Współpracując z Przemyskim Inkubatorem Przedsiębiorczości i Innowacji młody przedsiębiorca

 • uzyska profesjonalną pomoc operatora Inkubatora ZETO Rzeszów, patronów i mentorów projektów;
 • zaoszczędzi czas i pieniądze;
 • zwiększy szansę skutecznego przekucia własnego pomysłu na dochodowy biznes.

Otrzyma:

 • komfortowe stanowiska biurowe z odlotowym widokiem na Przemyśl, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt komputerowy wraz z dostępem do internetu o kosmicznej prędkości; 
 • pomoc doradców w zakresie prawa, finansów i księgowości oraz informatyki; 
 • szkolenia dla osób zamierzających założyć własną działalność gospodarczą; 
 • informacje o pożyczkach i dofinasowanych ze środków publicznych; 
 • pomoc przy udzielaniu pożyczek na założenie lub rozwój działalności gospodarczej finansowanych ze środków publicznych; 
 • pomoc w identyfikacji realnych potrzeb klientów; 
 • dostęp do urządzeń wielofunkcyjnych, plotera, drukarki 3D, skanera 3D, sal konferencyjnych; 
 • wsparcie promocyjno-reklamowe.

 

CELEM AKCJI JEST…

…pomoc młodym przedsiębiorcom i nowym firmom w organizacji, prowadzeniu i skalowaniu własnego biznesu. Od pomysłu do sukcesu.

 

Formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie internetowej Inkubatora pod linkiem: https://inkubatorprzemyski.pl/formularz

Link do posta akcji na FB: https://www.facebook.com/InkubatorPrzeMysl/photos/a.105123421620020/262666539199040

Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/12moJWs4P

#InkubatorPrzeMyślUskrzydla

Agenda Konferencji:

 

Prelegent

Temat

Godz.

Janusz Błażej

Prezes ZETO RZESZÓW sp. z o.o.

Powitanie gości

17.00

Daniel Domin
ZETO RZESZÓW w Przemyślu

Inkubator PrzeMyśl – Uskrzydla.

17.10

Barbara Kostyra

Zastępca Dyrektora Podkarpacki Park Naukowo - Technologiczny AEROPOLIS

 

Ścieżka rozwoju Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego PPNT Aeropolis. Doświadczenia i perspektywy

17.30

Witold Mielniczak

Właściciel Xerall z siedzibą w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym

Rzeszowski sukces, którego początki rodziły się w Przemyślu.

17.50

Marcin Tkaczyk

Właściciel Agencji
S’SENSE – Brand Studio

 

Marka Przemyśl. Osiągnięcia i  zagadnienia zapomniane. Powrót do źródła czy trzecia droga.

18.10

Mariusz Sidor

Menadżer Kreatywny ZETO RZESZÓW sp. z o.o. / PIPiI

Miejskie Laboratorium PrzeMyśl - przemyski Urban Lab.

18.30

 

Konrad Fijołek

Prezydent Rzeszowa

Wojciech Bakun

Prezydent Przemyśla

Rządzenie czy współrządzenie? Miasta na nowej drodze rozwoju od Smart City do Soft City.

19.00 / 19.30

 

Dyskusja

19.30 / 20.00

 

Mariusz Piotr Sidor

Menadżer Kreatywny

Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji