20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

400 uczestników "Przemyskiego Biegu Jesieni"

   W ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega" w dniu 29 września  na zaproszenie Prezydenta Miasta Przemyśla  w Przemyskim Biegu Jesieni wzięło udział ok.400 mieszkańców miasta. Najmłodszy uczestnik miał 2,5 roku, najstarszy 74 lata. Najliczniej reprezentowana była kategoria szkół podstawowych, a zaraz za nią przedszkolaki z kilku przemyskich placówek wraz z rodzicami. Biegi odbywały się ulicami Starego Miasta.
   Wspaniała pogoda pozwoliła na złapanie pozytywnej energii na sezon zimowy oraz zaszczepienia bakcyla codziennego biegania. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa, rozlosowano także maskotki - przemyskiego niedźwiadka - i drobne gadżety promocyjne. Organizatorzy i uczestnicy umówili się na następne bieganie na wiosnę 2008 r.
   W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim za udział w tej wspaniałej akcji i namawiamy do codziennego biegania. Przemyski Bieg Jesieni został przygotowany przez Wydział Edukacji i Sportu UM wraz z Ochotniczym Hufcem Pracy w Przemyślu oraz kilkoma wolontariuszami ze stowarzyszeń kultury fizycznej.


Opracował:
Zbigniew Rużycki
Wydziału Edukacji i Sportu UM

 

JPGBieg ulicami Starego Miasta

JPGDyplom wręczny uczestnikom

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl