6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Węgierska delegacja w Przemyślu

W dniu 1 października br. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla spotkał się
z Jánosem Szeleczki Wiceburmistrzem partnerskiego miasta - Egeru. Dzisiejsza wizyta ma związek z pobytem delegacji przedstawicieli oświaty w Przemyślu. Goście podczas jednodniowej wizyty mieli okazję zapoznać się z systemem oświaty w Przemyślu. W programie znalazły się spotkania w placówkach edukacyjnych: przedszkolach i szkołach na terenie miasta.
Wśród odwiedzonych placówek znalazły się Przedszkola Miejskie Nr 2 i Nr 11, a także I i II Liceum Ogólnokształcące. W II Liceum Ogólnokształcącym będącym ostatnim punktem wizyty doszło do spotkania z przedstawicielami Urzędu Miejskiego.
Celem przedsięwzięcia jest możliwość poznania polskiego systemu edukacji, stosowanych rozwiązań oraz struktury oświaty w naszym mieście, systemu finansowania. Węgrzy chcieli dowiedzieć się również, jak wygląda sprawa dzieci ze specjalnymi wymaganiami dotyczącymi nauki.

JPGSpotkanie w Urzędzie Miejskim

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl