Głosuj na projekty Budżetu Obywatelskiego za pomocą aplikacji mobilnej "Miasto Przemyśl"

InfoGrafika: Budżet Obywatelski 2022 - Głosowanie!

Dzisiaj o północy (6 października) oddane zostały pierwsze głosy na wybrane projekty Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2022 rok. Jak zwykle swojego wyboru każdy mieszkaniec Przemyśla może dokonać w tradycyjny sposób wypełniając kartę papierową, albo elektronicznie poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy także do korzystania z możliwości, którą daje nasza aplikacja Miasto Przemyśl – za jej pomocą oddamy swój głos łatwo i bez konieczności potwierdzania poprzez swojego e-maila.

Aplikacja Miasto Przemyśl działa już od kilku lat, dzięki niej możemy nie tylko sprawdzić aktualny kalendarz wydarzeń i imprez, zgłosić zauważoną usterkę, czy problem w mieście, ale także sprawdzić kalendarz wywozu odpadów na swojej ulicy, a teraz także oddać głos na wybrane projekty Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla.

Tym, którzy już korzystają z naszej miejskiej aplikacji przypominamy, że konieczne jest jej zaktualizowanie, aby moduł głosowania działał poprawnie. Nowych użytkowników informujemy, że aplikacja Miasto Przemyśl jest dostępna dla trzech systemów operacyjnych i znajdą je Państwo w sklepach App Store, Google Play i HUAWEI AppGallery.

 

app-przemysl.png

 

Instrukcja głosowania w aplikacji mobilnej "Miasto Przemyśl"

 

  1. po uruchomieniu aplikacji wybierz przycisk "GŁOSOWANIA"
  2. Proszę wybrać z listy głosowań dostępne głosowanie "Budżet Obywatelski 2022"
  3. Proszę wybrać projekt lub projekty w każdej z kategorii na które chcą Państwo oddać swój głos
  4. Przesuń okno aplikacji do dołu i uzupełnij formularz z danymi osobowymi, zaakceptuj oświadczenia i zgody oraz potwierdź chęć oddania głosu.

* Głosy oddane w aplikacji mobilnej "Miasto Przemyśl" nie wymagają dodatkowego potwierdzania oddania głosu, na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie automatycznie przesłane potwierdzenie udziału w głosowaniu wraz z oznaczeniem projektów, na które oddałeś swój głos.

Sonda

W jakiej formie oddałeś głoś w Budżecie Obywatelskim Miasta Przemyśla
Pomóż nam zgromadzić dane to pomoże nam to udoskonalić nasz system do głosowania. Będziemy również wdzięczni za inne sugestie dotyczące głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego.