7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

50–lecie Przemyskiego Oddziału Biura Urządza Lasu i Geodezji Leśnej

W piątek 28 września br. na dziedzińcu Zamku w Krasiczynie odbyły się regionalne obchody z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej.
W czasie ich trwania przyznane zostały odznaczenia zasłużonym dla polskiego leśnictwa i geodezji leśnej. Wśród odznaczonych znalazł się Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, który otrzymał złotą odznakę BULiGL. W jego imieniu w uroczystości udział wzięła Henryka Kaszycka-Paniw Sekretarz Miasta.
Część związaną z wystąpieniami poprzedził wykład na temat historii, który przedstawił Wiktor Niećko Dyrektor Oddziału Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej w Przemyślu. W swoim liście skierowanym do uczestników Robert Choma podziękował za zaangażowanie w prace na rzecz gospodarki leśnej.
„Z okazji tego Jubileuszu, jako gospodarz Miasta w imieniu jego mieszkańców składam wyrazy uznania i wdzięczności za zaangażowanie w pracę. Gratuluję pięknej rocznicy oraz życzę wielu kolejnych”.
Po części oficjalnej odbyła się biesiada w pokojach zamkowych podczas której przygrywała przemyska kapel FIDELIS. Zainteresowani mieli możliwość nocnego zwiedzania Zamku w Krasiczynie.

JPG50–lecie Przemyskiego Oddziału Biura Urządza Lasu i Geodezji Leśnej (443,17KB)

JPG50–lecie Przemyskiego Oddziału Biura Urządza Lasu i Geodezji Leśnej (437,08KB)

JPG50–lecie Przemyskiego Oddziału Biura Urządza Lasu i Geodezji Leśnej (392,67KB)

JPGNULL (229,88KB)

JPG50–lecie Przemyskiego Oddziału Biura Urządza Lasu i Geodezji Leśnej (345,59KB)

JPG50–lecie Przemyskiego Oddziału Biura Urządza Lasu i Geodezji Leśnej (351,63KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 01-10-2007 10:49
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:07