-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy do wyrobienia Ogólnopolskiej Karty Seniora!

UWAGA PRZEMYSCY SENIORZY!

 

Informujemy, że w dniu 28 sierpnia br., podczas odbywających się Dni Patrona Miasta Przemyśla „WINCENTIADA”, odbędzie się uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy ze Stowarzyszeniem MANKO – Głos Seniora, w ramach którego miasto Przemyśl oficjalnie przystąpi do programu Gmina Przyjazna Seniorom.

W związku z powyższym, zapraszamy wszystkich przemyskich Seniorów do tego jakże ważnego wydarzenia, które odbędzie się na Rynku Starego Miasta o godz. 1600.

Podczas uroczystości Seniorzy, którzy ukończyli 60 rok życia będą mogli wypełnić formularz zgłoszeniowy dla uczestników programu Ogólnopolska Karta Seniora - umożliwiający wyrobienie Ogólnopolskiej Karty Seniora, która upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m. in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.

Lista wszystkich 2500 punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl.

Serdecznie zapraszamy do wyrobienia Ogólnopolskiej Karty Seniora, która wydawana jest bezterminowo i bezpłatnie!

 

Formularz zgłoszeniowy można także samodzielnie pobrać (link poniżej), a następnie wypełniony – osobiście złożyć w Urzędzie Miejskim w Przemyślu – Wydział Spraw Społecznych, ul. Ratuszowa 1.

 

do pobrania:

PDFFormularz dla Seniora - Ogólnopolska karta Seniora.pdf
 

 

 

Opublikował: Robert Gawlik | Data publikacji: 18-08-2021 14:48
Modyfikował: Robert Gawlik | Data modyfikacji: 18-08-2021 14:54