22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

26 września br. o godz. 13.00 w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego odbyła się uroczystość wręczenia medali trzem parom z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego. Andrzej Krzysztoforski Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego złożył Jubilatom najserdeczniejsze życzenia i gratulacje W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla głos zabrała Henryka Kaszycka-Paniw Sekretarz Miasta. W swoim wystąpieniu podkreśliła, „iż ten jubileusz zasługuje na najwyższe uznanie. Dodała, iż swoją wzorową postawą małżeńską promują te wartości moralne, które w innych krajach Unii Europejskiej stają się już rzadkością”.
Jubilatom wręczono medale przyznawane przez Prezydenta RP na wniosek Prezydenta Miasta Przemyśla, a także okolicznościowe dyplomy i kwiaty. Nie zabrakło również symbolicznego toastu i życzeń zaproszonych na uroczystość gości.

Nagrodzone pary za długoletnie pożycie małżeńskie to:


- Państwo Antoni i Wanda Sobakiewicz;
- Państwo Leszek i Bogumiła Kabała;
- Państwo Stanisław i Ludmiła Ożóg
- Państwo Piotr i Maria Stecura.

JPGWręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

JPGWręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

JPGWręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl