7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Licealiada w roku szkolnym 2006/2007 - Współzawodnictwo szkół

Organizator
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Szanowni Państwo,
 Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele Wychowania Fizycznego, Działacze, Uczniowie
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji przedstawia Państwu komunikat zawierający końcowe wyniki współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2006/2007 szkół ponad gimnazjalnych powiatu grodzkiego.
W imieniu Organizatorów Szkolnych Imprez Sportowych składamy podziękowania nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie młodzieży, dyrektorom szkół za udostępnienie obiektów celem przeprowadzenia zawodów, sędziom, rodzicom oraz wszystkim przyjaciołom sportu szkolnego, którzy w każdy możliwy sposób przyczynili się do ich przeprowadzenia oraz uatrakcyjnienia.
Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, gratulujemy sportowej postawy oraz osiągniętych przez nich wyników.
Zróbmy wspólnie wszystko, aby życie sportowe młodzieży naszych szkół było aktywne, a każda szkolna sala gimnastyczna oraz boisko sportowe zapełnione były przez rzesze uczniów uprawiających sport na zasadach Fair Play z wzajemnym poszanowaniem.
W nowym roku szkolnym życzymy Państwu, a przede wszystkim młodzieży udanego roku szkolnego, sukcesów i satysfakcji z osiągniętych wyników sportowych.
 
Licealiada:
Końcową punktację współzawodnictwa sportowego w kategorii Licealiada liczono według klucza:
1 miejsce – 12 punktów
2 miejsce – 10 punktów
3 miejsce – 8 punktów
4 miejsce – 7 punktów
5 miejsce – 6 punktów
6 miejsce – 5 punktów
7 miejsce – 4 punkty
8 miejsce – 3 punkty
9 miejsce – 2 punkty
10 miejsce – 1 punkt
Do punktacji końcowej brane były pod uwagę również wyniki z indywidualnych biegów przełajowych.
 
I Indywidualne Biegi Przełajowe
Kobiety:
1 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – Zespół Szkół Ekonomicznych
4 miejsce - Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
5 miejsce – Zespół Szkół Technicznych
Mężczyźni:
1 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
3 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
4 miejsce – Zespół Szkół Technicznych
5 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
6 miejsce - Zespół Szkół Mechanicznych i Drzewnych
7 miejsce – Zespół Szkół Ekonomicznych
8 miejsce - Zespół Szkół Gastronomicznych i Przemysłu Spożywczego
 
II Sztafetowe Biegi Przełajowe
Kobiety:
1 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
4 miejsce - Zespół Szkół Ekonomicznych
Mężczyźni:
1 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
3 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
4 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
 
 
III Liga LA
Kobiety:
1 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
4 miejsce – Zespół Szkół Ekonomicznych
5 miejsce – Zespół Szkół Technicznych
6 miejsce – Zespół Szkół Gastronomicznych i Przemysłu Spożywczego
Mężczyźni:
1 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
2 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – Zespół Szkół Mechanicznych i Drzewnych
4 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
5 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
6 miejsce – Zespół Szkół Ekonomicznych
7 miejsce – Zespół Szkół Technicznych
8 miejsce – Zespół Szkół Gastronomicznych i Przemysłu Spożywczego
 
IV Koszykówka
Kobiety:
1 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce - I Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
4 miejsce – Zespół Szkół Technicznych
5 miejsce - Zespół Szkół Gastronomicznych i Przemysłu Spożywczego
Mężczyźni:
1 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – Zespół Szkół Technicznych
4 miejsce – Zespół Szkół Gastronomicznych i Przemysłu Spożywczego
5 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
6 miejsce – Zespół Szkół Mechanicznych i Drzewnych
7 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
V Piłka Siatkowa
Kobiety:
1 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
4 miejsce – Zespół Szkół Technicznych
5 miejsce – Zespół Szkół Gastronomicznych i Przemysłu Spożywczego
6 miejsce – Zespół Szkół Ekonomicznych
Mężczyźni:
1 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
2 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
4 miejsce – Zespół Szkół Mechanicznych i Drzewnych
5 miejsce - Zespół Szkół Gastronomicznych i Przemysłu Spożywczego
6 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
7 miejsce – Zespół Szkół Technicznych
 
VI Piłka Ręczna
Kobiety:
1 miejsce – Zespół Szkół Technicznych
2 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
4 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
Mężczyźni:
1 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
4 miejsce – Zespół Szkół Mechanicznych i Drzewnych
5 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
 
VII Pływanie
1 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
4 miejsce - Zespół Szkół Ekonomicznych
 
VIII Tenis Stołowy
Kobiety:
1 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – Zespół Szkół Technicznych
4 miejsce – Zespół Szkół Ekonomicznych
5 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
Mężczyźni:
1 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
2 miejsce – Zespół Szkół Technicznych
3 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
4 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
5, 6 miejsce – Zespół Szkół Mechanicznych i Drzewnych
                    Zespół Szkół Gastronomicznych i Przemysłu Spożywczego
7, 8 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
                    Zespół Szkół Ekonomicznych
 
IX Halowa Piłka Nożna
1 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – Zespół Szkół zawodowych Nr 1
3 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
4 miejsce – Zespół Szkół Technicznych
5 miejsce – Zespół Szkół Ekonomicznych
6 miejsce - Zespół Szkół Ekologicznych i Agrobiznesu
7 - 9 miejsce - Zespół Szkół Gastronomicznych i Przemysłu Spożywczego
                        Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
                        Zespół Szkół Mechanicznych i Drzewnych
 
 
 
X Szachy Drużynowe
1 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
4 miejsce - Zespół Szkół Ekonomicznych
5 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
 
XI Pływanie
1 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
4 miejsce - Zespół Szkół Ekonomicznych
 
XII Łyżwiarstwo Szybkie
Kobiety:
1 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce – Zespół Szkół Ekonomicznych
3 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
Mężczyźni:
1 miejsce – Zespół Szkół Technicznych
2 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących
 
Punktacja końcowa:
Kobiety:
1 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące – 99 punktów
2 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące – 85 punktów
3 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących – 68 punktów
4 miejsce – Zespół Szkół Ekonomicznych – 51 punktów
5 miejsce – Zespół Szkół Technicznych – 46 punktów
6 miejsce – Zespół Szkół Gastronomicznych i Przemysłu Spożywczego – 17 punktów
7 miejsce - Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 – 3 punkty
 
Mężczyźni:
1 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące – 92 punkty
                 II Liceum Ogólnokształcące - 92 punkty
3 miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących – 78 punktów
4 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 – 63,5 punktów
5 miejsce – Zespół Szkół Technicznych – 52 punkty
6 miejsce – Zespół Szkół Mechanicznych i Drzewnych – 40,5 punktów
7 miejsce - Zespół Szkół Gastronomicznych i Przemysłu Spożywczego – 27,5 punktów
8 miejsce - Zespół Szkół Ekonomicznych – 25,5 punktów
9 miejsce – Zespół Szkół Ekologicznych i Agrobiznesu – 5 punktów
 
 
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do korzystania z obiektów sportowych:
 
- kryta pływalnia, tel; 016 670 65 45
- stok narciarski, kolej linowa, całoroczny tor saneczkowy, tel; 016 675 50 49

- hala sportowa, tel; 016 678 57 58

DOTLicealiada podsumowanie 2006/2007