15.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gimnazjada w roku szkolnym 2006/2007 – Współzawodnictwo szkół

Organizator
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji
 
Szanowni Państwo,
Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele Wychowania Fizycznego, Działacze, Uczniowie
 
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji przedstawia Państwu komunikat zawierający końcowe wyniki współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2006/2007 szkół gimnazjalnych powiatu grodzkiego.
W imieniu Organizatorów Szkolnych Imprez Sportowych składamy podziękowania nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie młodzieży, dyrektorom szkół za udostępnienie obiektów celem przeprowadzenia zawodów, sędziom, rodzicom oraz wszystkim przyjaciołom sportu szkolnego, którzy w każdy możliwy sposób przyczynili się do ich przeprowadzenia oraz uatrakcyjnienia.
Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, gratulujemy sportowej postawy oraz osiągniętych przez nich wyników.
Zróbmy wspólnie wszystko, aby życie sportowe dzieci i młodzieży naszych szkół było aktywne, a każda szkolna sala gimnastyczna oraz boisko sportowe zapełnione były przez rzesze uczniów uprawiających sport na zasadach Fair Play z wzajemnym poszanowaniem.
W nowym roku szkolnym życzymy Państwu, a przede wszystkim dzieciom i młodzieży udanego roku szkolnego, sukcesów i satysfakcji z osiągniętych wyników sportowych.
Gimnazjada:
Końcową punktację współzawodnictwa sportowego w kategorii Gimnazjada liczono według klucza:
1 miejsce – 9 punktów
2 miejsce – 7 punktów
3 miejsce – 5 punktów
4 miejsce – 4 punkty
5 miejsce – 3 punkty
6 miejsce – 2 punkty
7 miejsce – 1 punkt
Do punktacji końcowej brane były pod uwagę również indywidualne biegi przełajowe oraz indywidualne mistrzostwa w LA.
 
I Indywidualne Biegi Przełajowe
Dziewczęta (rocznik 1991):                                     Chłopcy (rocznik 1991):
1 miejsce – Gimnazjum Nr 5                                   1 miejsce – Gimnazjum Nr 1
2 miejsce – Gimnazjum Nr 1                                   2 miejsce – Gimnazjum Nr 5
3 miejsce – Gimnazjum Nr 3                                   3 miejsce – Gimnazjum Nr 3
4 miejsce – Gimnazjum Nr 2                                   4 miejsce – Gimnazjum Nr 2
5 miejsce – Gimnazjum Nr 4     
 
Dziewczęta (rocznik 1992 - 93):                              Chłopcy (rocznik 1992 - 93):
1 miejsce – Gimnazjum Nr 1                                   1 miejsce – Gimnazjum Nr 5
2 miejsce – Gimnazjum Nr 5                                   2 miejsce – Gimnazjum Nr 2
3 miejsce – Gimnazjum Nr 2                                   3 miejsce – Gimnazjum Nr 1
4 miejsce – Gimnazjum Nr 3                                   4 miejsce – Gimnazjum Nr 3
5 miejsce – Gimnazjum Nr 4                                   5 miejsce – Gimnazjum Nr 4
 
II Sztafetowe Biegi Przełajowe
Dziewczęta:                                                           Chłopcy:
1 miejsce – Gimnazjum Nr 5                                  1 miejsce – Gimnazjum Nr 5
2 miejsce – Gimnazjum Nr 1                                   2 miejsce – Gimnazjum Nr 1
3 miejsce – Gimnazjum Nr 4                                   3 miejsce – Gimnazjum Nr 3
4 miejsce – Gimnazjum Nr 3                                   4 miejsce – Gimnazjum Nr 4
 
III Indywidualne Mistrzostwa w LA
Dziewczęta:                                                           Chłopcy:
1 miejsce – Gimnazjum Nr 5                                   1 miejsce – Gimnazjum Nr 5
2 miejsce – Gimnazjum Nr 1                                   2 miejsce – Gimnazjum Nr 3
3 miejsce – Gimnazjum Nr 3                                   3 miejsce – Gimnazjum Nr 1
4 miejsce – Gimnazjum Nr 2                                   4 miejsce – Gimnazjum Nr 2
5 miejsce – Gimnazjum Nr 4                                   5 miejsce – Gimnazjum Nr 4
IV Liga Lekkoatletyczna
Dziewczęta:                                                           Chłopcy:
1 miejsce – Gimnazjum Nr 5                                   1 miejsce – Gimnazjum Nr 5
2 miejsce – Gimnazjum Nr 1                                   2 miejsce – Gimnazjum Nr 1
3 miejsce – Gimnazjum Nr 2                                   3 miejsce – Gimnazjum Nr 3
4 miejsce – Gimnazjum Nr 4                                   4 miejsce – Gimnazjum Nr 4
5 miejsce – Gimnazjum Nr 3                                   5 miejsce – Gimnazjum Nr 2
 
V Koszykówka
Dziewczęta:                                                           Chłopcy:
1 miejsce – Gimnazjum Nr 4                                   1 miejsce – Gimnazjum Nr 2
2 miejsce – Gimnazjum Nr 2                                   2 miejsce – Gimnazjum Nr 1
3 miejsce – Gimnazjum Nr 1                                   3 miejsce – Gimnazjum Nr 6
4 miejsce – Gimnazjum Nr 5                                   4 miejsce – Gimnazjum Nr 3
5, 6 miejsce Gimnazjum Nr 3                                  5 miejsce – Gimnazjum Nr 5
                  Gimnazjum Nr 6                                 6 miejsce – Gimnazjum Nr 4
 
VI Piłka Siatkowa
Dziewczęta:                                                           Chłopcy:
1 miejsce – Gimnazjum Nr 1                                   1 miejsce – Gimnazjum Nr 4
2 miejsce – Gimnazjum Nr 4                                   2 miejsce – Gimnazjum Nr 1
3 miejsce – Gimnazjum Nr 5                                   3 miejsce – Gimnazjum Nr 3
4 miejsce – Gimnazjum Nr 6                                   4 miejsce – Gimnazjum Nr 6
5 miejsce – Gimnazjum Nr 3                                   5 miejsce – Gimnazjum Nr 2
6 miejsce – Gimnazjum Nr 2                                   6 miejsce – Gimnazjum Nr 5
7 miejsce – Gimnazjum Nr 7
 
VII Piłka Ręczna
Dziewczęta:                                                           Chłopcy:
1 miejsce – Gimnazjum Nr 1                                   1 miejsce – Gimnazjum Nr 1
2 miejsce – Gimnazjum Nr 5                                   2 miejsce – Gimnazjum Nr 4
3 miejsce – Gimnazjum Nr 4                                   3 miejsce – Gimnazjum Nr 2
4 miejsce – Gimnazjum Nr 2                                   4 miejsce – Gimnazjum Nr 5
5 miejsce – Gimnazjum Nr 3                                   5 miejsce – Gimnazjum Nr 3
 
VIII Piłka Nożna
1 miejsce – Gimnazjum Nr 4
2 miejsce – Gimnazjum Nr 3
3 miejsce – Gimnazjum Nr 2
4 miejsce – Gimnazjum Nr 1
5 miejsce – Gimnazjum Nr 5
 
IX Unihokej
Dziewczęta:                                                           Chłopcy:
1 miejsce – Gimnazjum Nr 5                                   1 miejsce – Gimnazjum Nr 7
2 miejsce – Gimnazjum Nr 7                                   2 miejsce – Gimnazjum Nr 2
3 miejsce – Gimnazjum Nr 1                                   3 miejsce – Gimnazjum Nr 1
4 miejsce – Gimnazjum Nr 3                                   4 miejsce – Gimnazjum Nr 3
5 miejsce – Gimnazjum Nr 2                                   5 miejsce – Gimnazjum Nr 5
 
X Pływanie
Dziewczęta:                                                 Chłopcy:
1 miejsce – Gimnazjum Nr 1                         1 miejsce – Gimnazjum Nr 4
2 miejsce – Gimnazjum Nr 4                         2 miejsce – Gimnazjum Nr 5
3 miejsce – Gimnazjum Nr 5                         3 miejsce – Gimnazjum Nr 1
4 miejsce – Gimnazjum Nr 3                         4 miejsce – Gimnazjum Nr 3
                                                                  5 miejsce – Gimnazjum Nr 2
 
 
XI Tenis Stołowy
Dziewczęta:                                                         Chłopcy:
1 miejsce – Gimnazjum Nr 1                                   1 miejsce – Gimnazjum Nr 3
2 miejsce – Gimnazjum Nr 5                                   2 miejsce – Gimnazjum Nr 1
3 miejsce – Gimnazjum Nr 6                                   3 miejsce – Gimnazjum Nr 4
4 miejsce – Gimnazjum Nr 3                                   4 miejsce – Gimnazjum Nr 5
5 miejsce – Gimnazjum Nr 2                                   5 miejsce – Gimnazjum Nr 2
 
XII Szachy
1 miejsce – Gimnazjum Nr 1
2 miejsce – Gimnazjum Nr 5
3 miejsce – Gimnazjum Nr 2
4 miejsce – Gimnazjum Nr 3
 
XIII Łyżwiarstwo Szybkie
Dziewczęta:                                                 Chłopcy:
1 miejsce – Gimnazjum Nr 5                         1 miejsce – Gimnazjum Nr 2
2 miejsce – Gimnazjum Nr 3                         2 miejsce – Gimnazjum Nr 3
3 miejsce – Gimnazjum Nr 2                         3 miejsce – Gimnazjum Nr 5
4 miejsce – Gimnazjum Nr 1                         4 miejsce – Gimnazjum Nr 1
 
Punktacja końcowa:
 
1 miejsce – Gimnazjum Nr 1 - 177 punktów
2 miejsce – Gimnazjum Nr 5 - 170 punktów
3 miejsce – Gimnazjum Nr 3 – 121,5 punktów
4 miejsce – Gimnazjum Nr 2 - 109 punktów
5 miejsce – Gimnazjum Nr 4 - 101 punktów
6 miejsce – Gimnazjum Nr 6 - 20,5 punktów
7 miejsce – Gimnazjum Nr 7 - 17 punktów
 
 
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do korzystania z obiektów sportowych:
- kryta pływalnia, tel; 016 670 65 45
- stok narciarski, kolej linowa, całoroczny tor saneczkowy, tel; 016 675 50 49
- hala sportowa, tel; 016 678 57 58

DOTGimnazjada podsumowanie 2006-20078