8.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w roku 2006/2007 – Współzawodnictwo szkół

Organizator
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji
 
 
Szanowni Państwo,
Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele Wychowania Fizycznego, Działacze, Uczniowie
 
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji przedstawia Państwu komunikat zawierający końcowe wyniki współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2006/2007 szkół podstawowych powiatu grodzkiego.
W imieniu Organizatorów Szkolnych Imprez Sportowych składamy podziękowania nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie młodzieży, dyrektorom szkół za udostępnienie obiektów celem przeprowadzenia zawodów, sędziom, rodzicom oraz wszystkim przyjaciołom sportu szkolnego, którzy w każdy możliwy sposób przyczynili się do ich przeprowadzenia oraz uatrakcyjnienia.
Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, gratulujemy sportowej postawy oraz osiągniętych przez nich wyników.
Zróbmy wspólnie wszystko, aby życie sportowe dzieci i młodzieży naszych szkół było aktywne, a każda szkolna sala gimnastyczna oraz boisko sportowe zapełnione były przez rzesze uczniów uprawiających sport na zasadach Fair Play z wzajemnym poszanowaniem.
W nowym roku szkolnym życzymy Państwu, a przede wszystkim dzieciom i młodzieży udanego roku szkolnego, sukcesów i satysfakcji z osiągniętych wyników sportowych.
 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
Końcową punktację współzawodnictwa sportowego w kategorii Igrzysk liczono według klucza:
1 miejsce – 10 punktów
2 miejsce – 8 punktów
3 miejsce – 6 punktów
4 miejsce – 5 punktów
5 miejsce – 4 punkty
6 miejsce – 3 punkty
7 miejsce – 2 punkty
8 miejsce – 1 punkt
Do punktacji końcowej brane były pod uwagę również indywidualne biegi przełajowe oraz indywidualne mistrzostwa w LA.
I Indywidualne Biegi Przełajowe
500 metrów
Dziewczęta (rocznik 94-95):                          Chłopcy(rocznik 94-95):
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14            1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15            2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1              3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16            4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16
5 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4              5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15
6 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 6              6 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1
7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11            7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11
8 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5              8 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5
1000 metrów
Dziewczęta (rocznik 96-97):                          Chłopcy(rocznik 96-97):
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14            1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4              2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15            3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1              4 – 5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5
5 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 6                                 Szkoła Podstawowa Nr 6
6 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 16             6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1
7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5              7 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 11
8 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11           
 
II Sztafetowe Biegi Przełajowe
Dziewczęta – 10x800m                                 Chłopcy – 10x1000m
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14            1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16            2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15            3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1              4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16
5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4              5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11
6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6              6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6
7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11            7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1
III Indywidualne Mistrzostwa LA
Dziewczęta                                                  Chłopcy                                   
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14            1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16            2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4              3,4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1                                 Szkoła Podstawowa Nr 16
5,6,7 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 5         5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6
            Szkoła Podstawowa Nr 11        6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11
            Szkoła Podstawowa Nr 15        7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1
8 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6             
 
IV Czwórbój LA
Dziewczęta                                                  Chłopcy
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14            1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16            2 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4              3 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 11
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15            4 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 6
5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6`            5 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 15
6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1              6 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 16
7 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 11             7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1
8 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5
 
V Trójbój LA
Dziewczęta                                                  Chłopcy
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14            1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16            2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4              3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15            4miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11            5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6
6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6              6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5
7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1              7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15
                                                                  8 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1
                                                                  9 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 8
VI Mini koszykówka
Dziewczęta                                                  Chłopcy
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14            1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15            2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6              3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5              4miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15
5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11            5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
 
VII Mini Piłka Siatkowa
Dziewczęta                                                  Chłopcy
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15            1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6              2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1              3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11            4miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16
5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16            5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11
6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14            6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5              7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1
8 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4             
 
VIII Mini Piłka Ręczna
Dziewczęta                                                  Chłopcy
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14            1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15            2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5              3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6              4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15
5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11            5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5
6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11
 
IX Mini Piłka Nożna
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 8
7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1
 
X Mini Unihokej
Dziewczęta                                                  Chłopcy
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1              1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6              2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15            3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14            4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4              5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15
                                                                  6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
 
XI Pływanie
Dziewczęta                                                  Chłopcy
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14            1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4              2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6              3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16            4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6
5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11            5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11
 
 
XII Tenis Stołowy
Dziewczęta                                                  Chłopcy
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16            1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1              2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6              3 miejsce – Zesp. Szkół Muzycz.
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15            4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4              5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1
6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14            6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15
7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5
 
 
XIII Szachy
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5
 
XIV Łyżwiarstwo Szybkie
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6
 
XV Konkurs „Baw się z Nami”
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1
6 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15
7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16
 
Punktacja końcowa:
1 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14 – 222 punkty.
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4 – 153 punkty.
3 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6 – 145,5 punktów.
4 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15 – 129,5 punktów.
5 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16 – 120,5 punktów.
6, 7 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 – 91 punktów.
           Szkoła Podstawowa Nr 11 – 91 punktów.
8 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5 – 55,5 punktów.
9 miejsce – Zespół Szkół Muzycznych – 6 punktów.
10 miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 8 – 4 punkty.
 
 
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do korzystania z obiektów sportowych:
- kryta pływalnia, tel; 016 670 65 45
- stok narciarski, kolej linowa, całoroczny tor saneczkowy, tel; 016 675 50 49
- hala sportowa, tel; 016 678 57 58

DOTIMS podsumowanie 2006-2007