Dołącz do programu Gmina Przyjazna Seniorom!

Uwaga!

 

Realizatorzy Przemyskiej Karty Seniora oraz wszyscy chętni przedsiębiorcy dot. przystąpienia do programu Gmina Przyjazna Seniorom organizowanego przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora.

W związku z tym, że Gmina Miejska Przemyśl przystępuje do Ogólnopolskiego Programu – Gmina Przyjazna Seniorom organizowanego przez Stowarzyszenie MANKO, w ramach którego wchodzi również Program Ogólnopolskiej Karty Seniora (OKS), pragnę poinformować, że tworzona jest nowa baza podmiotów, które będą  oferować różnego rodzaju ulgi i zniżki w ramach ww. Programu.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://glosseniora.pl/informacje-dla-przedsiebiorcow/

W związku z powyższym, bardzo proszę o informację zwrotną, czy wyrażają Państwo zgodę na włączenie się do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora. W załączeniu materiały do zapoznania.

Z chwilą uzyskania informacji od Państwa, poinformujemy o dalszych czynnościach w tej sprawie – mi.in. o podpisaniu stosownego porozumienia/umowy.

Bardzo proszę o odpowiedź na e-maila

 

PDFFolder Gmina Przyjazna Seniorom.pdf (2,66MB)
PDFFormularz_OKS_2021_do_wypelnienia_edyt.pdf (671,45KB)
DOCXPodmioty przyjazne Seniorom.docx (14,09KB)
 

Opublikował(a): Robert Gawlik Data publikacji: 20-07-2021 09:33 Modyfikował(a): Robert Gawlik Data modyfikacji: 20-07-2021 09:33

Na skróty