12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Polska Biega – Przemyski Bieg Jesieni"

   Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza mieszkańców miasta do wspólnego biegania w "Przemyskim Biegu Jesieni". Impreza odbędzie się 29 września br., a wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie się od godziny 9.00 (w dniu zawodów) do biura zawodów, które będzie się mieścić się w budynku Urzędu Miejskiego.

Zbiórka uczestników: Rynek miasta

Program Przemyskiego Biegu Jesieni - 2007:

- godzina 9.30 start do biegu /0 – 6 lat/
- godzina 10.00 start do biegu /7 – 13 lat/
- godzina 10.30 start do biegu /14 – 17 lat/
- godzina 11.00 start do biegu /18 – 20 lat/
- godzina 11.30 start do biegu „OPEN-VIP” /wszyscy/

Przemyski Bieg Jesieni odbywa się w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska biega”, która powstała z pasji do biegania oraz potrzeby aktywnego spędzania czasu. Do udziału zapraszam wszystkich, którzy mają ochotę na dobrą zabawę i odrobinę zdrowej rywalizacji. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki.

 

JPGlogo akcji

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl