-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II Podkarpacki Festiwal Kresowych Produktów Tradycyjnych i Regionalnych

Urząd Gminy Radymno informuje, że w dniu 18 lipca 2021 r. odbędzie się II Podkarpacki Festiwal Kresowych Produktów Tradycyjnych i Regionalnych – „Smaki Pogranicza” 2021 r. w Sośnicy, organizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Radymno „PRO PATRIA”, pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Wójta Gminy Radymno.

Organizatorem Konkursu jest Marszałek Województwa Podkarpackiego, przy wsparciu Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Radymno „PRO PATRIA” w Sośnicy i Wójta Gminy Radymno. Konkurs ma charakter regionalny. Uczestnikami konkursu mogą być producenci żywności wysokiej jakości z województwa Podkarpackiego. Cele konkursu jest  identyfikacja i gromadzenie wiedzy o dziedzictwie kulinarnym Województwa Podkarpackiego, produktów charakterystycznych dla tego regionu, a także promocja tradycji, wartości kulturowych i historycznych Województwa Podkarpackiego.

W Konkursie mogą uczestniczyć wszyscy wytwórcy indywidualni (w tym m.in. osoby  fizyczne, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, gospodarstwa rolne i agroturystyczne), a także przedsiębiorcy produkujący żywność wysokiej jakości.

Warunkiem udziału w Konkursie jest dostarczenie w terminie do dnia 30 czerwca 2021 r. poprawnie wypełnionej i podpisanej Karty Zgłoszenia wraz z przepisem na produkt na adres organizatora.

stragany z produktami regionalnymi

zdjęcie: Michał Bosek

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 24-06-2021 14:18
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 24-06-2021 14:18