19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dwa lata projektu „Młodość ze sztuką”

W dniach od 5 do 15 października br. zapraszamy do odwiedzenia wystawy, będącej prezentacją dotychczasowych działań realizowanych w ramach projektu „Młodość ze sztuką” która otwarta zostanie w holu Urzędu Miejskiego (Rynek 1). W październiku minie dwa lata od jego inauguracji. Wystawa to pokaz obrazów grafficiarzy, zdjęć, informacji o projekcie, a także folderów reklamowych.
Działania projektu „Młodość ze sztuką” skierowane są do młodzieży, która poprzez pobudzanie ich kreatywności angażuje się w życie miasta. Bawiąc się młodzi ludzie jednocześnie uczą się odpowiedzialności za swoje zachowanie. Młodzież chętnie włącza się w organizowane w ramach projektu akcje. Jak podkreślają inicjatorzy akcji jest to trudna praca, wymagająca czasu i cierpliwości, która dzięki dobrej współpracy i dialogowi pozwala z sukcesem realizować zakładane cele.
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl