15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Czerwcowe premiery w kinie Helios

Od czasu kiedy kina ponownie rozpoczęły swoją działalność po zluzowaniu obostrzeń pandemicznych 21 maja, przemyskie kino Helios zdążyło zabrać spragnionych nowych filmów kinomaniaków do filmowego świata na kilka premier, w tym disneyowską, bestsellerową "Cruellą" z Emmą Stone w roli głównej. Ale to nie wszystko, bo w czerwcu czekają na nas kolejne premiery. Zobaczcie jakie.

Plakat z tytułami premierowych seansów filmowych w maju i czerwcu

4 czerwca 

GODZILLA vs. KONG

Opis filmu

Godzilla vs. Kong ukazuje pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.

18 czerwca

W JAK MORDERSTWO

Opis filmu

Spokojną Podkową Leśną wstrząsa morderstwo. Ciało ofiary, młodej kobiety, znajduje Magda (Anna Smołowik), gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów. Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek Sikora (Paweł Domagała). Niestety, brak mu zmysłu rasowego detektywa – ten ma Magda. Kiedy okazuje się, że ofiara miała na szyi wisiorek w kształcie litery „W”, należący do dawno zaginionej przyjaciółki Magdy, kobieta postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę. A to oznacza nieustanne wtrącanie się w pracę nieporadnego komisarza. Podejrzanych jest mnóstwo, poszlak niewiele. Tropy prowadzą do najbardziej szanowanych mieszkańców Podkowy, a nawet szejka Kataru… Czy Magdzie i Sikorze uda się dojść do prawdy i rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa?

25 czerwca 

SZYBCY I WŚCIEKLI 9 

Opis filmu

Chyba na żaden inny film fani kina akcji nie czekają w 2020 roku równie mocno! Familia Toretto powraca z nową energią, nowymi pomysłami i – z całą pewnością – w jeszcze bardziej ekscytującym stylu.

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 07-06-2021 13:03
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 07-06-2021 13:03