7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na Dzień Otwarty Izby Celnej w Przemyślu

W niedzielę 23 września br. odbędzie się Dzień Otwarty Izby Celnej w Przemyślu. Miejscem imprezy będzie dolna stacja wyciągu narciarskiego przy ul. Sanockiej w Przemyślu. O godzinie 10.00 odprawiona zostanie Msza Święta w Kościele Garnizonowym w intencji Służby Celnej. Druga część uroczystości rozpocznie się o godzinie 12.00 na terenie dolnej stacji wyciągu. W programie mnóstwo atrakcji dla każdego: konkursy gry i zabawy to nie jedyne atrakcje tego dnia.
W ramach Dnia Otwartego Izby Celnej odbędzie się miedzy innymi pokaz sprzętu do kontroli celnej oraz metod działania grup mobilnych oraz konkurs wiedzy celnej dla najmłodszych. Każdy z uczestników będzie mógł poznać zasady i wymagania związane z oferowanymi stanowiskami pracy w Służbie Celnej. Ponadto w punkcie informacyjnym przedstawione zostaną możliwości kariery zawodowej.
Podczas imprezy odbędzie się również Kiermasz  Twórczości Osób Niepełnosprawnych przygotowany przez warsztaty terapii zajęciowej z terenu Podkarpacia. W imieniu organizatorów: Dyrektora Izby Celnej w Przemyślu oraz Prezydenta Miasta Przemyśla serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału w imprezie.

JPGPlakat Dnia Otwartego Izby Celnej w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl