15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gratulacje dla futsalowej drużyny Eurobusu

Futsalowa drużyna Eurobus Przemyśl rozegrała ostatnio dwa zacięte spotkania AZS UEK Kraków. Stawką baraży był awans do I ligi rozgrywek. Nasza drużyna o włos przegrała tę rywalizację ulegając najpierw w Krakowie 4;3, a następnie remisując w Przemyślu 2:2. Pomimo tego niepowodzenia zawodnikom należą się ogromne brawa i gratulacje, które osobiście przekazał im Prezydent Miasta Wojciech Bakun spotykając się z drużyną 14 maja w Urzędzie Miejskim.

Prezydent przekazał zawodnikom list gratulacyjny, w którym czytamy m.in.:

- Sukcesy drużyny na poziomie rozgrywek II ligi pozwalają z optymizmem patrzeć na jej rozwój i ugruntowanie pozycji w kolejnych latach. Dziękuję za promocję naszego miasta na wielu arenach sportowych oraz życzę awansu do I ligi futsalu w następnym sezonie.

Prezydent podziękował także właścicielowi drużyny Eurobus Przemyśl Mariuszowi Frankowowi za sportową pasję i zaangażowanie, które zaowocowały powstaniem w naszym mieście nowej jakości w postaci drużyny futsalu na ogólnopolskim poziomie. Zawodnicy zrewanżowali się gospodarzowi miasta koszulką drużyny Eurobus z nazwiskiem Prezydenta. 

Drużyna Eurobus Przemyśl na spotkaniu u Prezydenta Wojciecha Bakuna w gabinecie

Przekazanie listu gratulacyjnego i koszulki dla Prezydenta

Wspólne zdjęcie w gabinecie Prezydenta. Prezydent z koszulką klubową z napisem Bakun

tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 14-05-2021 13:07
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 14-05-2021 13:07