15 °C
×

Maja Kozak z brązowymi medalami.

8 maja 2021 r. w Nowej Sarzynie hali MOSiR odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Kadetek w tenisie stołowym. Bardzo dobrze spisała się w zawodach Maja Kozak z NURT-u Przemyśl, która zdobyła dwa brązowe medale w grze podwójnej i grze mieszanej.

Maja, podopieczna Zdzisława Bodnara, grając w parze z Emilią Skibą zawodniczką (LZS Kąkolówka) uległy w półfinale po wyrównanej grze parze Magdalenie Szubie – Kamili Bochenek (ARKA Łętownia), jak się później okazało mistrzyniom województwa. Przemyślanka grając w parze gry mieszanej z Marcinem Gołdą (AZS Rzeszów) wygrali w ćwierćfinale z parą Emilią Kiszczak (KSTS Krosno) – Rafałem Rogalą. W półfinale ulegli parze Emilii Skibie – Karolowi Hubce (AZS Rzeszów). Maja w grze pojedynczej mistrzostw wygrała w pierwszej rundzie z Kamilą Ożgą (GIM-TIM 5 Stalowa Wola). W drugiej rundzie przegrała ze zwyciężczynią turnieju eliminacyjnego Magdalenie Szubie i ostatecznie została sklasyfikowana na dobrym 6 miejscu w województwie.

Maja Kozak przy stole tenisowym podczas gry

Podium Mistrzostw Podkarpacia Kadetek w tenisie stołowym. Na najniższym stopniu Maja Kozak z dyplomem i medalem za zajecie trzeciego miejsca

tekst i zdjęcia: Zdzisław Bodnar

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 14-05-2021 07:47
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 14-05-2021 07:47