16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trial motocyklowy powraca do Przemyśla!

Trial Team Przemyśl i POSIR Przemyśl zapraszają na Mistrzostwa Strefy Południowo-Zachodniej w dyscyplinie TRIAL motocyklowy na Stok Narciarski w Przemyślu w dniach 12-13 czerwca br. Tym wydarzeniem wracamy do historii z lat 80 zawodów w naszym mieście.

Trial to dyscyplina sportu, gdzie zawodnicy na specjalnych motocyklach bez siodełek, balansując swoim ciałem, przy małych prędkościach, pokonują przeszkody na specjalnie ułożonych trasach między drzewami i głazami. To tak zwana jazda obserwowana, w czasie której sędziowie zliczają punkty karne za podparcie, upadki, zgaśnięcie motocyklu. Przy tych ciekawych przeskokach i czasami extremalnych trikach, z wykorzystaniem różnych technik, chodzi o uniknięcia zbierania punktów karnych. Zawodnicy będą rywalizować o puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.

Plakat imprezy z sylwetką motocyklisty wykonującego ewolucję
tekst: MISTRZOSTWA STREFY TRIAL
2021
Data: 12-13. 06.
Miejsce
Stok narciarski
w Przemyślu

W ramach rodzinnego aktywnego spaceru lub przejażdżki wyciągiem przyjdźcie kibicować, zawodnicy tego potrzebują. 

Trasa będzie tak przygotowana i zabezpieczona, aby publiczność bezpiecznie mogła obserwować wyczyny zawodników. Zobaczycie jak dyscyplina trailowa wygląda w praktyce w wykonaniu dzieci, amatorów i zawodowych jeźdźców. Poznacie społeczność i pasjonatów tej dyscypliny sportu. Posiedzicie z nami przy wieczornym ognisku w sobotę.
Może Wam się spodoba i zostaniecie z nami na dłużej.  

o więcej informacji, zdjęcia i filmiki zapraszamy na nasz fanpage Trial Team Przemyśl.

Czekamy na Was
12-13 czerwca br. Stok Narciarski

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 12-05-2021 14:27
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 12-05-2021 14:27