16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Amatorski Konkurs Fotograficzny „Wiosenny spacer na zamkowe wzgórze”

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek" jest organizatorem Amatorskiego Konkursu Fotograficznego „Wiosenny spacer na zamkowe wzgórze”. Zadaniem uczestników Konkursu jest wykonanie wiosennej fotografii Zamku Kazimierzowskiego. Zabawa ma charakter otwarty, a więc nasza placówka kulturalna zaprasza do udziału w nim osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie – zobowiązuje się je do załączenia zgody na udział w Konkursie podpisanej przez rodzica lub opiekuna.

Zamek Kazimierzowski jest jednym z najważniejszych obiektów historycznych Przemyśla. Od wielu lat jego gospodarzem jest Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, które też jest autorem bogatej i różnorodnej oferty artystycznej skierowanej do szerokiej publiczności. Ze względu na piękne położenie, Zamek jest też celem wędrówek zarówno mieszkańców naszego miasta, jak i turystów odwiedzających nadsański gród.

baner promujący konkurs: zdjęcia baszty Zamku Kazimierzowskiego i napis Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek" Amatorski Konkurs Fotograficzny "Wiosenny spacer na Zamkowe Wzgórze"

Serdecznie zapraszamy na wiosenny spacer na zamkowe wzgórze, które właśnie o tej porze roku zachwyca szczególnie. W tym trudnym czasie, gdy musimy zachować dystans społeczny i siłą rzeczy ograniczyć naszą ofertę kulturalną, zachęcamy Państwa do spacerów i fotografowania Zamku. Fotografie, które Państwo wykonacie i zdecydujecie się do nas przesłać, zostaną zaprezentowane on-line na stronie www.kultura.przemysl.pl, na łamach miesięcznika Nasz Przemyśl oraz na wystawie prezentowanej w Galerii Zamku Kazimierzowskiego. Ponadto jury powołane przez Organizatora Konkursu nagrodzi wybrane zdjęcia upominkami. - czytamy w regulaminie Konkursu.

Zadaniem uczestników Konkursu jest wykonanie wiosennej fotografii Zamku Kazimierzowskiego. Fotografie nadesłane na konkurs muszą być pracami własnymi, wykonanymi w roku 2021. Każdy uczestnik może przesłać 1 zdjęcie, na adres mailowy: z tytułem wiadomości: amatorski konkurs fotograficzny. Termin przesyłania zdjęć upływa z dniem 27 maja 2021 r.

Plakat konkursu - zdjęcie baszty zamkowej i treść: Amatorski konkurs fotograficzny
WIOSENNY SPACER
NA ZAMKOWE WZGÓRZE"
Wybierz się na spacer
w okolice zamkowego wzgórza,
zrób zdjęcie
Zamku Kazimierzowskiego
w wiosennej szacie
i prześlij do nas mailem:
konkursy@kultura.przemysl.pl
Na Wasze zdjęcia czekamy
do 27 maja 2021 roku
Najciekawsze prace nagrodzimy
i opublikujemy na stronie
kultura.przemysl.pl
oraz na łamach
miesięcznika Nasz Przemyśl
Zapraszamy do udziału!
Szczegóły, regulamin i karta zgłoszenia
dostępne na stronie:
www.kultura.przemysl.pl
Przemyskie Centrum Kultury
i Nauki ZAMEK

DOCXKarta zgłoszenia - amatorski konkurs fotograficzny.docx

PDFRegulamin amatorskiego konkursu fotograficznego.pdf

źródło informacji i grafik: Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek"

 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 10-05-2021 08:50
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 10-05-2021 08:50