14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wielkie starcie – ORLEN Upstream SRS Przemyśl vs. AZS UJK Kielce! Już w tę sobotę!

AZS UJK Kielce, to kolejny rywal przemyskich Gladiatorów w rozgrywkach I ligi piłki ręcznej. Z  sobotnimi przeciwnikami przemyślanie mierzyli się do tej pory dwukrotnie i ani razu, nie udało się im zwyciężyć w regulaminowym czasie gry.

 

 

Kieleccy akademicy zajmują aktualnie 7. miejsce w tabeli i są już pewni utrzymania się w I lidze co sprawia, że zagrają bez obciążeń i na pewno będą się starali sprawić kolejną niespodziankę. Zawodnicy ORLEN Upstream SRS Przemyśl zdają sobie sprawę z wagi jutrzejszego meczu. Do końca sezonu pozostało już tylko 5 kolejek spotkań i aby myśleć o realizacji przedsezonowego celu, mecze na własnym parkiecie trzeba po prostu wygrywać. Na pewno sprawy nie ułatwi brak kilku podstawowych zawodników w przemyskim składzie, ale liczymy, że doświadczenie trenera Michała Kubisztala i pełna mobilizacja zespołu sprawią, że po końcowej syrenie w przemyskiej hali ponownie zabrzmi "Nasz jest ten kawałek podłogi..."!


Niestety, w dalszym ciągu mecze rozgrywane są bez udziału publiczności, ale wszystkich sympatyków, gorąco zachęcamy do kibicowania naszym Gladiatorom przez ekranami monitorów. Z meczu przeprowadzona zostanie bezpośrednia relacja, do której link podany zostanie na profilu FB oraz stronie internetowej Klubu. Zapraszamy też do udziału w zabawie konkursowej, której patronem jest ORLEN Upstream, a szczegóły dostępne są w mediach klubowych.

 

17 kwietnia 2021 r o godzinie 18:00 - GRAMY RAZEM! Do zobaczenia!

 

Tablica promująca sobotni mecz, w którym drużyna ORLEN Upstream SRS Przemyśl zmierzy się z  AZS UJK Kielce.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 16-04-2021 13:52