Zbliża się termin zakończenia naboru na listę rezerwową do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”

UWAGA !!!

Prezydent Miasta Przemyśla informuje o  zbliżającym się terminie zakończenia naboru na listę rezerwową do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” 

w zakresie instalacji dotyczących ciepła sieciowego.

 

Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że trwający od 09.07.2020 r. nabór na listę rezerwową do udziału w projekcie „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” - Poddziałanie 3.3.1 RPO WP
w zakresie instalacji dotyczących podłączenia budynku/lokalu do miejskiej sieci ciepłowniczej

zostanie zakończony w dniu 16.04.2021 r.

 

W ramach niniejszego projektu można uzyskać do 85% dofinansowania do kosztów wykonania węzła ciepła oraz instalacji w częściach wspólnych nieruchomości. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania deklaracji w powyższym terminie.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne dostępne są na stronie internetowej Miasta Przemyśla w zakładce „wymiana źródeł ciepła – dotacje”, lub pod następującym linkiem:

https://przemysl.pl/60254/aktualizacja-regulaminu-dotyczacego-naboru-ciaglego-na-liste-rezerwowa-do-projektu-pt-ekologiczny-przemysl-wymieniamy-zrodla-ciepla.html

Kategorie strony: Inwestycje
Opublikował(a): Maciej Wolański Data publikacji: 01-04-2021 14:55

Na skróty