7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Na pokuszenie” – muzyczny, nastrojowy spektakl, którego nie można przegapić. Zapraszamy!

Dwie kobiety – Dojrzała i Niewinna – spotykają się, żeby wyśpiewać tajemnice swojego serca. Każda znalazła się w punkcie zwrotnym swojego życia i pragnie zmiany. Więc wyruszyły w podróż.

 

 

Dojrzała chce znaleźć równowagę po przejściach. Poskładać rozbity świat, uchwycić sens i właściwą miarę uczuć. Niewinna wprost przeciwnie – po raz pierwszy otwiera się na miłość. Marzy o namiętności, burzy uczuć, chce zagrać va banque z życiem. A miłość – wszystko jedno: czy budzi lęk, czy namiętność, przychodzi z aniołem w duszy czy z diabłem pod skórą, czy jej postać to seks gorący jak samum, czy raczej ciepła wdówka na zimę – nie opuszcza ich myśli. Pragną – i być zawsze z nim, i kochać jeszcze raz. Szepcą sobie sekrety i bawią się flirtami. Ich spotkanie jest czymś na kształt psychodramy. Ujawniają stłumione tęsknoty i bóle. Odkrywają przed sobą marzenia. To je oczyszcza i zbliża do siebie. A potem rozpala zmysły i ogrzewa do życia. Choć dzieli je czas i różni bagaż doświadczeń, to jednak stają się bliskie. Bo miłość z biegiem życia nie traci na smaku ani na wartości, tak jak nie tracą na urodzie piosenki, które składają się na ten spektakl.

 

„Na pokuszenie” – spektakl w wykonaniu artystów rzeszowskiego Teatru im. Wandy Siemaszkowej już 15 kwietnia br. o godzinie 19.00 na scenie Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu.


Bilety w cenie 15 zł do nabycia w sklepie muzycznym „Musicland”, ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82, online na KupBilecik.pl oraz na godzinę przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim.

 

Zapraszamy!

 

Plakat promujący spektakl Teatru im. Wandy Siemaszkowej pt. "Na pokuszenie"

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 31-03-2021 09:42
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 31-03-2021 09:43