15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Treści na lat 30, czyli wspaniały jubileusz Centrum Kulturalnego w Przemyślu [WIDEO]

Czy wiecie, że Centrum Kulturalne w tym roku świętuje swoje 30 urodziny? A dokładniej chodzi o jubileusz funkcjonowania owej instytucji pod obecną nazwą. Z tej okazji CK rozpoczęło cykl "Treści na lat 30", w którym postara się przybliżyć Państwu różne informacje i ciekawostki z życia instytucji.

 

„Treści na lat 30” to projekt, w którym załoga CK pragnie przypomnieć, że Instytucja jaką jest Centrum Kulturalne w Przemyślu istnieje pod tą nazwą od 30 lat. Poprzez szereg działań, inicjatyw i publikacji – głównie on-line – przybliżą mieszkańcom nadsańskiego miasta różne informacje i ciekawostki ze swojego „życia”. 

 

Niebieska plansza, zawierająca tekst: Treści na lat 30 - jubileusz instytucji pod nazwą Centrum Kulturalne w Przemyślu. Świętuj z nami cały rok! Centrum Kulturalne 1991-2021.

 

Publikowane materiały będą mieć charakter wspomnieniowy i zawierać będą odniesienia do długoletniej historii jednostki i jej przemian. Wpisy będą publikowane w odstępach dwutygodniowych na stronie internetowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu.

 

Zachęcamy też do odwiedzania konta facebookowego CK i jego kanału na YouTube, na których ukazywać się będą krótkie filmiki mające zachęcić wszystkich do poznania historii tej instytucji w dość nietypowy sposób. Dla widzów zostanie przygotowana zagadka, a spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wylosowane i nagrodzone pamiątkowymi upominkami zostaną dwie z nich.

 

Równocześnie zachęcamy do współtworzenia z ekipą CK tytułowych „Treści na lat 30” poprzez nadsyłanie wspomnień, fotografii, ciekawostek związanych z instytucją na adres mailowy: 30@ck.przemysl.pl lub poprzez kontakt telefoniczny: 16 678 20 09 wew. 533 - Katarzyna Medelczyk-Szkółka, Bernadetta Janduła - wew. 532. Ciekawe materiały zostaną opublikowane, a ich autorzy zostaną obdarowani upominkami.

 

A tymczasem zapraszamy na pierwszy urodzinowy film, w którym Katarzyna Medelczyk-Szkółka i Bernadetta Janduła opowiadają czego możecie się spodziewać w kolejnych odcinkach jubileuszowego cyklu:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fDHchXJqyJI

https://ck.przemysl.pl/ck/od-czego-sie-zaczelo-tresci-na-lat-30-30-lat-instytucji-pod-nazwa-centrum-kulturalne.html

 

Niebieski plakat, zawierający tekst: Treści na lat 30 - jubileusz instytucji pod nazwą Centrum Kulturalne w Przemyślu. Świętuj z nami cały rok! Centrum Kulturalne 1991-2021.

publikacja: Agata Czereba

materiały: CK Przemyśl

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 30-03-2021 08:09
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 30-03-2021 08:13