-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs fotograficzny "Wielkanoc w domu z CRL"

W imieniu Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznym konkursie fotograficznym "Wielkanoc w domu z CRL". Celem konkursu jest  poszerzanie wiedzy na temat tradycji związanej z świętami wielkanocnymi, a także zachęcenie uczestników do prezentowania swoich umiejętności.

 

Przygotowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego konkurs jest odpowiedzią na aktualną sytuację epidemiczną i wynikającą z niej konieczność spędzenia świąt w domu, w gronie najbliższych osób. Jesteśmy przekonani, że konkurs zachęci rodziny do wykazania się kreatywnością przy robieniu zdjęcia konkursowego, a także nieco umili uczestnikom nadchodzące dni.

 

 

Konkurs jest adresowany do osób w każdym wieku, do miłośników fotografii i do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z fotografią. 

Zadaniem konkursowym, które czeka na uczestników konkursu jest wykonanie świątecznej fotografii wpisującej się w jedną z trzech kategorii: moje święta z najbliższą rodziną, wielkanocna pisanka, mój pomysł na Wielkanoc w domu.

 

By zgłosić się do udziału w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.wspierajmarzenia.pl a następnie przesłać na adres e-mail: edu@crl.org.pl zdjęcie konkursowe.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 6 kwietnia 2021r. 

 

Szczegółowe informacje, regulamin, formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.wspierajmarzenia.pl

#WielkanocWDomuZCRL

 

kolorowa plansza z motywami wiosenno-wielkanocnymi (kwiaty, króliczki, pisanki), zatytułowana - konkurs fotograficzny Wielkanoc w domu z CRL

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 25-03-2021 14:26
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 26-03-2021 07:41