-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Od jutra czynny przemyski tor saneczkowy! AKTUALIZACJA: Saneczki czynne tylko w piątek

AKTUALIZACJA [26 marca 2021 r.]:

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów RP o zamknięciu w okresie od 27 marca do 9 kwietnia br. obiektów sportowych i rekreacyjnych, Przemyski Tor Saneczkowy jest czynny dzisiaj, tj. w piątek, 26 bm., natomiast od 27 marca (do odwołania) pozostaje nieczynny.

– – –

Po długiej przerwie, wynikającej nie tylko z pożegnanej przed kilkoma dniami zimy, ale również z powodu szeregu pandemicznych obostrzeń, które w zasadzie nie opuszczają nas (no może z małymi wyjątkami) już od ponad roku, nareszcie otwieramy ulubioną atrakcję przemyślan i gości odwiedzających stary gród nad Sanem.  

 

Przemyski tor saneczkowy zaprasza wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, dobrej zabawy, adrenaliny i… wiatru we włosach! Już w najbliższy piątek przemyskie Zniesienie znów wypełnią okrzyki radości, korzystających z tej atrakcji Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich małych i dużych, najmłodszych i… młodych duchem do wspólnej zabawy! Przemyski Tor Saneczkowy czynny będzie w piątek, sobotę i niedzielę (26, 27 oraz 28 marca) w godzinach od 10.00 do 18.00.

 

tor gł.jpeg

 

*Korzystanie z obiektu możliwe będzie z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego, obowiązujących w okresie zagrożenia COVID-19.

 

Do zobaczenia!

 

przemyski tor saneczkowy.jpeg

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: POSiR

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 25-03-2021 10:21
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 26-03-2021 12:56