16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Europejskie Dni Dziedzictwa 2007

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w ogólnopolski projekt pod hasłem: „Europejskie Dni Dziedzictwa”. W dniu 14 września br. w godzinach od 9.00 do 18.00 zapraszamy do zwiedzania Zamku i nowootwartego lapidarium z udziałem przewodnika. Dla najmłodszych uczestników bajka „Tygrysek i jego rodzina” w wykonaniu teatrzyku „Wierszotoperki” z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu. O godzinie 18.00 zapraszamy na wernisaż wystawy rzeźby Prof. Krzysztofa Kędzierskiego.
Dni otwarte to również okazja dla wszystkich do wysłuchania legend w zamkowych murach. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

JPGZapraszamy 14.09.2007r.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl