16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XIV Festiwal Piosenki Religijnej Przemyśl 2007

Duszpasterstwo Młodzieży Kurii Metropolitalnej w Przemyślu, Prezydent Miasta Przemyśla oraz Parafia Chrystusa Króla w Jarosławiu zapraszają na XIV Festiwal Piosenki Religijnej Przemyśl 2007. Odbędzie się on w dniu 29 września br. o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu.
Do dnia 20 września br. przyjmowane są zgłoszenia solistów i zespołów chcących wziąć udział w tegorocznym festiwalu. Można je przesyłać na adres: ks. Tadeusz Bratkowski, ul. Ks. J. Popiełuszki 4, 37-700 Przemyśl z dopiskiem – FESTIWAL. Dodatkowe informacje na temat festiwalu uzyskać można pod numerami telefonu: (016)6788187 oraz 506201745.
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w tym muzycznym wydarzeniu.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl