10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Piotr Nalepa Breakout Tour" w Przemyślu

W piątek 21 września br. o godz. 19.00 na Dziedzińcu Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu odbędzie się powitanie jesieni – Blues na Zamku – „Piotr Nalepa Breakout tour” koncert pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Koncert ten jest kontynuacją imprezy pod nazwą „Breakout Festiwal”, który odbył się 19 czerwca br. w Rzeszowie.
Dyrektorem artystycznym „Breakout Festiwal” i jednocześnie muzykiem grającym praktycznie przez cały koncert na gitarze, był syn wspomnianych ikon sceny muzycznej – Piotr Nalepa. Na zamkowej scenie usłyszymy ten sam repertuar, który zagrany był na pamiętnym, niesamowicie entuzjastycznie przyjętym festiwalowym koncercie. Piotr Nalepa wystąpi z zespołem „NIE-BO”, a zagrają i zaśpiewają między innymi „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Gdybyś kochał hej”, „Modlitwa”, „Anna”, „Takie moje miasto jest”, „Poszłabym za tobą”. „Piotr Nalepa Breakout tour” to bardzo świeży projekt, a Przemyśl jest pierwszym miastem w Polsce, w których będzie przedstawiony. Muzycy mają już zaproszenia do USA i Kanady. Mamy więc w Przemyślu światową prapremierę.
Organizatorem Koncertu jest Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”. Bilety na koncert w cenie 15 zł nabyć można w Klubie Niedźwiadek oraz sklepie Muzycznym Musicland przy ul. Wałowej w Przemyślu.

Opublikował:  | Data publikacji: 10-09-2007 14:13
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:50