13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Tytuły Liderów Złotej Setki firm Podkarpacia Rozdane

Gazeta Codzienna Nowiny oraz Wyższa Szkoła Zarządzania w Rzeszowie, była organizatorem Rankingu Najlepszych Firm Podkarpacia. Finał oraz wręczenie nagród miało miejsce w dniu 6 września br. w sali kongresowej hotelu „Nowy Dwór”. Patronat nad rankingiem objęli przedstawiciele podkarpackich samorządów w tym Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma.
W złotej setce znalazły się również trzy firmy z Przemyśla: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotruś Pan, FIBRIS S.A. oraz Zakład Wyrobów Powlekanych SANWIL w Przemyślu S.A. Prezydent Miasta Przemyśla w liście skierowanym do uczestników gali wyraził swoje zadowolenie i poparcie dla idei organizacji Rankingu.

„Popieranie i nagradzanie dobrych praktyk gospodarczych leży w interesie każdego z nas, ponieważ osiągnięcia poszczególnych firm składają się na sukces całego regionu, w dalszym ciągu przecież zaliczanego do najsłabiej rozwiniętych w Polsce.
Liczę na to, że przedsiębiorstwa, które zostaną wymienione w Rankingu Najlepszych Firm Podkarpacia, potraktują ten fakt nie tylko, jako wyróżnienie, ale także zachętę do dalszego rozwoju i stawiania sobie jeszcze ambitniejszych wyzwań w przyszłości.”.

Wyższa Szkoła Zarządzania w Rzeszowie od 6 lat organizuje takie rankingi, lecz po raz pierwszy pod nazwą ZŁOTA SETKA.

JPGGazeta Codzienna Nowiny

Opublikował:  | Data publikacji: 10-09-2007 14:07
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:07