16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przeżyli ponad 60 lat razem

Na wniosek Prezydenta Miasta Przemyśla Prezydent RP przyznał medale za długoletnie pożycie małżeńskie trzem parom z Przemyśla. Osobiście i uroczyście swoje wyróżnienia odebrali 10 marca Państwo Stanisława i Roman Kruty, którzy mają jeszcze dłuższy staż małżeński - w tym roku mija 61. rocznica ich ślubu.

Obok Państwa Krutów medale przyznane zostały także dwóm parom małżeńskim: Irenie i Antoniemu Zającom oraz Łucji i Wiktorowi Barcikowskim. Pani Stanisława i Roman podzielili się z Prezydentem swoimi wspomnieniami z czasów młodości i opowieścią o wciąż aktywnym życiu na emeryturze, swoich pasjach. Ze względów bezpieczeństwa uroczystości z okazji Złotych Godów odbyły się w gabinecie Prezydenta, a Jubilatom towarzyszyła przyjaciółka Pani Anna Hayder, Urząd Stanu Cywilnego reprezentowała Kierownik Urszula Golec.

 

Życzymy Państwu, aby  kolejne dni, miesiące i lata, dały Państwu czas na delektowanie się szczęściem, zdrowiem i obecnością tych, których najbardziej kochacie.  Życzymy Wam kolejnych, pięknych rocznic!

Spotkanie Państwa Stanisławy i Romana Kruty z Prezydentem Miasta Wojciechem Bakunem

 

 

Pamiątkowe zdjęcie z Prezydentem Miasta

tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 10-03-2021 13:15
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 10-03-2021 13:29