9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Babski przekręt” w Przemyślu! - SPEKTAKL PRZENIESIONY NA INNY TERMIN

Uwaga! W związku z podejrzeniem wystąpienia infekcji wirusa u jednej z aktorek spektaklu „Babski przekręt”, organizatorzy są zmuszeni  dla dobra publiczności przełożyć spektakl z 17 marca na 4 czerwca, godz.19.00. Przepraszamy!

 

 

Włoski biznesmen i wielki patriota Luigi Caruso czyni starania, żeby odzyskać od Francuzów bezcenny obraz Mona Lizy. Kiedy nadarza się okazja, postanawia nie zmarnować swojej szansy. Po raz pierwszy w historii obraz ma przyjechać na wystawę do Polski, będzie wystawiany w Pałacu Kultury. Luigi zbiera ekipę w Polsce, chcąc przechwycić obraz. Tworzą ją cztery nietuzinkowe, acz nie do końca zorganizowane kobiety… Monika, która właśnie wyszła z więzienia po warunkowym zwolnieniu. Cztery lata odsiadki nauczyły ją tego, że nie warto ufać mężczyznom. Karla jest tajną agentką włoskiego wywiadu, która żyje poza systemem jako bezdomna na ulicach Warszawy. Natalia jest absolwentką prestiżowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którą zdegradowano w muzealnej pracy do roli tabliczki informacyjnej. Anna jest byłą policjantką, którą wyrzucono z pracy w wyniku fałszywego donosu. Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, żeby dokonać kradzieży i zarobić 100 milionów dolarów, żeby zmienić swoje warunki życiowe i odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili.

 

Czy im się to uda? Czy znajdą wspólny język przy takiej różnicy charakterów? Czy otrzymają obiecane 100 milionów dolarów? I co zamierzają zrobić z tak niewyobrażalną i niedorzeczną sumą pieniędzy?

 

baner promujący spektakl Babski Przekręt

 

Przekonacie się już 17 marca 2021 r. o godzinie 20.00 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu!

 

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy Państwa na spektakl teatralny „Babski przekręt” w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza.

Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego bilety w cenie 70 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” (ul. Serbańska 13 – tel. 16 675 01 82) oraz online na stronie internetowej KupBilecik.pl.

 

Plakat promujący spektakl z portretami głównych bohaterek. Aktorki: Załęcka, Borys, Samojłowicz, Kwiatkowska, Damięcka, Chułek, Lewińska, Kuklińska. 
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19
Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
Producent: Leszek Kwiatkowski
Koproducent:
Patronat: U URSYNÓW
Dom Kultury w Rowcu

 


Obsada spektaklu na Zamku Kazimierzowskim:
Ewa Kuklińska,
 
Laura Samojłowicz,
Matylda Damięcka,
 
Alicja Kwiatkowska.

 


Impreza zewnętrzna: ORGANIZATOR GŁÓWNY (NAJEMCA)

Krakowska Fundacja Teatralna
ul. Piłsudskiego 40/4, 31-111 Kraków
NIP: 676-247-82-75,

tel.: 604-257-687 lub 602-676-164
syndykatartystyczny@wp.pl

PCKiN ZAMEK uprzejmie informuje, że ORGANIZATOR GŁÓWNY  ponosi wyłączną odpowiedzialność
za rodzaj, charakter i treści merytoryczne działań realizowanych w wynajętej sali PCKiN ZAMEK.

Wszelkie zobowiązania  wobec  osób trzecich związane z realizacją działań w wynajętych pomieszczeniach
PCKiN ZAMEK  pozostają po stronie NAJEMCY.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 08-03-2021 08:36
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 19-03-2021 10:02