1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Piękna w chorobie już 11 marca. „Sanitas” kontynuuje wspaniałą i potrzebną akcję. ZAPRASZAMY!

Po raz czwarty z okazji Dnia Kobiet w szpitalu wojewódzkim w Przemyślu odbędzie się akcja „Piękna w chorobie”. Na pacjentki onkologiczne czekać będą radosne chwile: będzie okazja do darmowego skorzystania z usług fryzjerek, kosmetyczek i makijażystek.

Będzie też okazja do przemierzenia peruk, zaplanowano występ artystyczny i poczęstunek.

 

Akcja odbędzie się w czwartek, 11 marca, o godz. 10.00 na IV piętrze

(w holu obok oddziału onkologii)

 

Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi „Sanitas”, a partnerem Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu.

– "W czasie chemioterapii często zapominamy o wyglądzie, który może w prosty sposób podnieść nas na duchu, dodać kobiecości, zatuszować niedoskonałości. Dlatego akcja ma na celu pokazać paniom, że nawet w chorobie mogą dbać o swoją kobiecość" – powiedziała Marta Rygiel-Drozd ze stowarzyszenia „Sanitas”.

 

"Piękna w chorobie" to także okazja do wyjścia z domu, spotkania z innymi kobietami, rozmowy i oderwania się na chwilę od choroby.

Akcja skierowana jest nie tylko do pań przebywających na oddziale onkologicznym, ale do pacjentek z chorobami onkologicznymi. Ze względu na trwającą pandemię przybierze ona nieco inny kształt i odbędzie się w bezpiecznym dla wszystkich reżimie sanitarnym. Zaproszone osoby, które będą wchodzić na oddział, zostaną wcześniej przebadane pod kątem zakażenia koronawirusem.

 

Różowa wstążka - kosmetyczka pielęgnująca paznokcie kobiecie

fot. pixabay.com

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 03-03-2021 14:59
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 17-03-2021 08:19