-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szpital Wojewódzki w Przemyślu rozpoczął szczepienia nauczycieli

 „Informujemy, że Szpital Wojewódzki w Przemyślu, począwszy od 15 lutego rozpoczyna szczepienia nauczycieli – grupa I szczepionką firmy Astra Zeneca. W sprawie umawiania terminów szczepień prosimy o kontakt dyrektorów szkół (którzy we wniosku wskazali tut. szpital) z koordynatorem ds. szczepień nauczycieli, Anną Rybiałek – tel. służbowy 533 325 093 (w godzinach od 1000 do 1300 od poniedziałku do piątku)” - czytamy na stronie internetowej Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Ojca Pio.

 

Co do zasady miejscem szczepień nauczycieli będzie punkt szczepień populacyjnych zlokalizowany przy ul. Sportowej 6 w Przemyślu – boczne wejście od strony parkingu głównego.

 

Kierownictwo szpitala prosi o przyniesienie ze sobą wypełnionego kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego (do pobrania na dole strony)

  1. Odnośnie do szczepień dawką nr 1: osób z grupy 0 (podmioty medyczne) oraz DPS i ZOL zawiadamiamy, że zgodnie z informacją z dnia 10 lutego br. zawartą na stronie MZ Systemu Dystrybucji Szczepionek – między 15 lutego a 7 marca szczepienie w/w osób wciąż będzie wstrzymane.
  • W punkcie szczepień przy ul. Monte Cassino 18 trwa szczepienie osób z grupy 0 (podmioty medyczne) dawką nr 2. W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z koordynatorem w/w punktu szczepień Agnieszką Ziółkowską i/lub Arturem Zającem – tel. służbowy 533 325 197 (w godzinach od 0900 do 1300 od poniedziałku do piątku).
  • W punkcie szczepień przy ul. Sportowej 6 w Przemyślu trwa szczepienie populacyjne dla osób z grupy I (seniorów 70+). Rejestracja osób zainteresowanych zaszczepieniem się w w/w punkcie odbywa się osobiście (rejestracja główna na parterze) oraz telefonicznie poprzez nr Call Center (16) 736 05 00.
    Od poniedziałku 15 lutego br. rozpoczynamy szczepienia osób z grupy I dawką nr 2 (seniorzy  70+)
  • Koordynatorem głównym Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu ds. szczepień przeciwko COVID 19 jest Tomasz Zaleszczyk, , tel. 535 891 221

 

► W przypadku trudności z dotarciem na szczepienie prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi pod linkiem http://nowa.wszp.pl/transport-osob-majacych-trudnosci-w-samodzielnym-dotarciu-do-punktow-szczepien/

 

►  Chcesz się zarejestrować na szczepienie, a brakuje miejsc? Ta informacja jest dla Ciebie:

https://pacjent.gov.pl/aktualnosci/seniorzy-szczepia-sie-przeciw-covid-19#wiek70plus

 

 

►  Osoby zgłaszające się do szczepienia proszone są o wcześniejsze pobranie i wypełnienie kwestionariusza wstępnego wywiadu przed szczepieniem przeciwko COVID-19. Wcześniejsze wypełnienie kwestionariusza pozwoli uprościć i skrócić przebieg szczepienia.

 

Uwaga!!! W przypadku opóźnień w dostawie szczepionek firmy BioNTech/Pfizer umówione terminy szczepień mogą ulec zmianie.

 

Więcej na stronie: nowa.wszp.pl

 

Do pobrania:

Kwestionariusz_wstepnego_wywiadu - Pobierz

 

vaccination-5884513_1920.jpeg

fot. pixabay.com

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 16-02-2021 11:31
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 16-02-2021 11:34