9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PCKiN Zamek znów otwiera się na publiczność! Jakie niespodzianki czekają na Państwa na zamkowej scenie? INFORMUJEMY, POLECAMY i ZAPRASZAMY

Od dziś część obostrzeń związanych z wciąż trwającą epidemią została warunkowo zniesiona lub poluzowana.

Od 12 do 28 lutego m.in. kina, teatry, opery i filharmonie znów mogą otworzyć swoje podwoje, ale wyłącznie przy zachowaniu odpowiednich zasad bezpieczeństwa (50% zajętych miejsc siedzących, obowiązkowe maseczki, zakaz konsumpcji).  

 

Baner zapraszający do Zamku Kazimierzowskiego. Sylwetka Zamku z napisem Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek. Już wkrótce.

 

Wszystkich, którzy z niecierpliwością czekali na tę chwilę, zapewne ucieszy fakt, że wśród wymienionych obiektów wznawiających swoją działalność kulturalno-rozrywkową znalazło się także nasze Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek. Zamkowa załoga nie próżnuje i już dziś prezentuje Państwu niezwykle interesującą ofertę, która z pewnością nie tylko pomoże urozmaicić nam długie, zimowe wieczory ale również – przynajmniej choć w części – zaspokoi głód obcowania z kulturą i sztuką.

 

Zapraszamy do zapoznania się z siedmioma propozycjami wydarzeń, z których pierwsze – WALENTYNKI na Zamku – odbędzie już w najbliższą niedzielę! Szczegółowe informacje dotyczące planowanych imprez znajdują się na plakacie. Do zobaczenia!

 

Już wkrótce w PCKiN ZAMEK_2.jpeg

PDFtekst alternatywny - wiosenna oferta PCKiN Zamek.pdf

tekst: Agata Czereba

fot. Grzegorz Karnas

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 12-02-2021 13:37
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 25-02-2021 14:42