15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W niedzielę po raz 29. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pomimo obostrzeń wynikających z pandemii, także w tym trudnym dla nas wszystkich roku organizuje wielki Finał, podczas którego zbierane będą pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 29. Finał WOŚP z głową odbędzie się także w Przemyślu w niedzielę 31 stycznia.

 

Jak zwykle na ulicach spotkacie wolontariuszy, datki możecie wpłacać także do wirtualnej skarbonki. I chociaż na przemyskim Rynku nie odbędą się koncerty, nie znaczy to, że zabraknie muzyczno-artystycznych wydarzeń, które uatrakcyjnią przemyski Finał WOŚP.

 

Logo 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - lizak

 

Podobnie jak w latach ubiegłych przemyski sztab WOŚP przy Młodzieżowym Domu Kultury tworzą nauczyciele i pracownicy MDK, którzy podjęli się przygotowania oraz rozliczenia zbiórki. Funkcję Szefa Sztabu przyjęła na siebie w tym roku Sabina Tomaka-Wiater.

 

 

 

Na ulicach w godzinach 9:30 – 18:00 przemyślanie spotkają w tym dniu 35 wolontariuszy – młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Hotelarsko-Usługowych i Gastronomicznych, Zespołu Szkół w Nehrybce oraz Przemyskie Morsy. Sztab  od wielu lat i również w tym roku wspierany jest przez DELIKATESY PIOTRUŚ PAN oraz Hurtownię Opakowań Jednorazowych DOMET S.C. Osoby lub firmy chętne do wsparcia wolontariuszy i sztabu zapraszamy do kontaktowania się ze sztabem.

 

Wspieramy zbiórkę również online, wirtualna skarbonka jest tutaj   

 

obraz puszki WOŚP kierujący do strony https://eskarbonka.wosp.org.pl/r2fb12 gdzie można wpłacać pieniądze

 


W dniu finału będzie możliwość również wrzucenia datków do puszki stacjonarnej znajdującej się w siedzibie MDK przy ul. Św. Józefa 6.

 

Jak co roku w organizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włącza się Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. W sali Zamku Kazimierzowskiego odbędzie się koncert z udziałem podkarpackich i przemyskich artystów, który będzie transmitowany online w dniu finału 31 stycznia br.  w godz. 17.00-20.00. 31 stycznia nie zabraknie także tradycyjnego „światełka do nieba”. Będzie to niespodzianka – o godz. 20.00 patrzcie w stronę przemyskiego Rynku oraz zaglądajcie na profile facebookowe PCKiN Zamek, TVPodkarpackiej, Miasta Przemyśl i/lub Przemyskiego Serwisu Informacyjnego!

 

Baner 29. Finału WOŚP: Gramy z radością 29. Finał WOŚP 10.01.2021 Wygrywamy Finał z Głową
Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy

 

Ponadto Przemyskie Morsy oraz członkowie Przemyskiego Klubu Biegacza zadeklarowali podobnie, jak miało o miejsce w latach ubiegłych, że w ramach działań swoich stowarzyszeń przyłączą się do zbiórki na rzecz WOŚP.

 

Plakat 29. Finału WOŚP w Przemyślu
tekst alternatywny w pliku poniżej

PDFtekst alternatywny do plakatu 29 Finału WOŚP.pdf

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 25-01-2021 10:32
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 19-02-2021 08:37