15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Juniorzy Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl Mistrzami Podkarpacia. Przemyśl gospodarzem turnieju 1/16 Mistrzostw Polski

Ostatnie dni dostarczyły wszystkim fanom przemyskiej piłki ręcznej wiele radości. Wszystko za sprawą juniorów Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl, którzy 21 stycznia odnieśli wyjazdowe zwycięstwo z drużyną SPR Stali Mielec. Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Kroczka pokonała rywali 37:28 (17:16), co było równoznaczne z zapewnieniem sobie (po raz kolejny) tytułu Mistrzów Podkarpacia w kategorii juniorów.

 

 

Kibiców z nadsańskiego miasta zapewne ucieszy również wiadomość, iż w dniach od 5 do 7 lutego br. nasze miasto będzie gospodarzem turnieju 1/16 Mistrzostw Polski na szczeblu centralnym. Więcej szczegółów na temat wydarzenia podamy Państwu już niebawem.

 

 

Ale to nie koniec dobrych wieści z życia przemyskiej piłki ręcznej…

Władze Orlen Upstream SRS Przemyśl poinformowały, że w drugiej rundzie sezonu 2020 – 21 barwy naszej ekipy reprezentować będzie Daniel Dutka.

 

Popularny „Dudi” jest doskonale znany wszystkim, którzy z uwagą śledzą poczynania przemyskich piłkarzy ręcznych. Występował on w naszym zespole w ubiegłym roku (na zasadzie wypożyczenia z SPR Stali Mielec). Co więcej – Daniel Dutka jest jednym z tych zawodników, który miał spory wkład w zajęcie przez Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl drugiego miejsca w pierwszej lidze gr. C w niedokończonym z powodu wprowadzenia stanu epidemii sezonie 2019 – 2020.

 

– "Jesteśmy przekonani, że transfer definitywny Daniela, pomoże nam w walce o miejsce dające awans do Ligi Centralnej w przyszłym sezonie" – powiedział prezes Orlen Upstream SRS Czuwaj Przemyśl. – "Daniel będzie występować z numerem 33" – dodał Robert Skawiński.

 

 

Mamy nadzieję, że „33” okaże się szczęśliwa nie tylko dla samego Daniela Dutki, ale i całego zespołu Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl. Mocno trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa naszych Gladiatorów i życzymy im oraz ich młodszym kolegom z Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl, aby ten rok był pełny takich wspaniałych – a może i jeszcze lepszych – wiadomości! Powodzenia!

 

 

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: Orlen Upstream SRS Czuwaj Przemyśl

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 22-01-2021 15:33
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 15-03-2021 10:19