-8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Amatorski konkurs fotograficzny „ZIMOWY SPACER NA ZAMKOWE WZGÓRZE”

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK jest organizatorem Amatorskiego konkursu fotograficznego „ZIMOWY SPACER NA ZAMKOWE WZGÓRZE”. W tym trudnym czasie, gdy musimy zachować dystans społeczny i siłą rzeczy ograniczyć naszą ofertę kulturalną, zachęcamy Państwa do spacerów i fotografowania oświetlonego Zamku. Fotografie, które Państwo wykonacie i zdecydujecie się do nas przesłać, zostaną zaprezentowane on-line oraz na łamach miesięcznika Nasz Przemyśl.

Zamek Kazimierzowski jest jednym z najważniejszych obiektów historycznych Przemyśla. Od wielu lat jego gospodarzem jest Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, które też jest autorem bogatej i różnorodnej oferty artystycznej skierowanej do szerokiej publiczności.

Ze względu na piękne położenie, Zamek jest też celem wędrówek zarówno mieszkańców naszego miasta, jak i turystów odwiedzających nadsański gród. W okresie zimowym, gdy wokół Zamku i w jego murach pojawiają się iluminacje świetlne, tym więcej jest powodów do odwiedzenia tego magicznego miejsca.

KONKURS fotograficznmy 2021_duzy.jpeg

Termin przesyłania zdjęć na Konkurs upływa z dniem 25 stycznia 2021 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w plikach do pobrania:

DOCXRegulamin Konkursu fotograficznego „Zimowy spacer na zamkowe wzgórze”

DOCXKarta zgłoszenia.docx

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 12-01-2021 14:27
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 12-01-2021 14:28