1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W Sylwestra zapraszamy na PRZEMYŚLaną Wirtualną Domówkę! Będzie się działo! [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym pożegnamy ostatnie – delikatnie mówiąc – niełatwe 12 miesięcy. W konsekwencji wciąż szalejącej epidemii i szeregu restrykcji z nią związanych, tym razem nie powitamy wspólnie Nowego Roku na Rynku Starego Miasta. Ale nie znaczy to wcale, że mieszkańcy nadsańskiego grodu w tę jedyną noc w roku zostaną pozostawieni samym sobie.

 

Prezydent Wojciech Bakun wraz z Przemyskim Centrum Kultury i Nauki Zamek przygotowali dla Państwa niespodziankę. Z racji trudnego czasu, w którym przyszło nam teraz funkcjonować, będzie miała ona inny charakter niż te sylwestrowe niespodzianki, które pamiętamy z poprzednich lat.

 

 

O godzinie 22 zapraszamy Państwa online na nasze facebookowe profile ► „Miasto Przemyśl” albo „Przemyski Serwis Informacyjny”, na PRZEMYŚLANĄ WIRTUALNĄ DOMÓWKĘ, którą poprowadzi dla Was Kobieta-DJ – niezastąpiona Lady Jessy!

 

Podczas imprezy – oprócz sylwestrowej muzyki, czekać na Was będą PRZEMYŚLane niespodzianki: życzenia, pozdrowienia, specjalne dedykacje i wiele innych. O północy – zgodnie z tradycją – wszystkiego najlepszego na Nowy 2021 Rok życzyć Wam będzie Prezydent Miasta Wojciech Bakun. Słuchajcie, tańczcie, bezpiecznie i z radością „wkraczajcie” Nowy Rok! (oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad rygoru sanitarnego). Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Lady_Jessy_plakat_1.2.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 29-12-2020 11:23
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 29-12-2020 13:08