13 °C
×

Mała-wielka nadzieja przemyskiego tenisa stołowego – Ola Makar – druga w Kraśniku!

W przedświąteczny weekend (19 i 20 grudnia br.) w Kraśniku rozegrany został V Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2020. W imprezie wzięło udział w sumie 150 uczestników z dziesięciu województw. Gry toczyły się w trzech kategoriach.

Podczas zawodów znakomicie spisała się (po raz kolejny!) żaczka z nadsańskiego miasta - Aleksandra Makar  – zawodniczka MLKS Nurt Przemyśl, która po zwycięstwach w grupie eliminacyjnej, lekkim krokiem dotarła do finału zawodów.

Przemyślanka po zaciętej grze przegrała 1-3 z numerem 1 żaczek w Polsce – Zuzanną Piekarczyk (Skawa Wadowice), w wyniku czego zdobyła w zawodach wysokie – drugie miejsce.

Serdecznie gratulujemy Oli zajęcia zaszczytnego – drugiego miejsca na podium i życzymy wielu kolejnych sukcesów w nadchodzącym Nowym 2021 Roku.