18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wiktor Iwaniuch pierwszy na Podkarpaciu!

12 grudnia 2020 r. w Dukli odbył się 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym.

 

Na starcie zawodów stanęło 35 najlepszych zawodników z województwa podkarpackiego. Kapitalnie podczas imprezy zagrał reprezentujący MLKS Nurt Przemyśl Wiktor Iwaniuch, który zwyciężył i tym samym uzyskał awans do 1. Grand Prix Polski.

 

MLKS Nurt Przemyśl (2).jpeg

 

Wiktor – podopieczny trenera Zdzisława Bodnara (oraz wspomagającego w treningach taty Rafała) w drodze do gry finałowej pokonał kolejno zawodników w fazie grupowej: Jakuba Juchę (AZS Rzeszów), Tymoteusza Gałkę (Jar Kielnarowa) i Macieja Ruciaka (Kępa Dębica). Po wyjściu z grupy, na pierwszym miejscu przemyślanin pokonał kolejno zawodników: Antoniego Krochmala (SKT Sanok), w ćwierćfinale zwyciężył z Mikołajem Głodem  (Strażak Bartkówka), w półfinale wygrał z Jakubem Hubką (LZS Kąkolówka). W finale reprezentujący gród nad Sanem Wiktor Iwaniuch pokonał Bartosza Stańko (Arka Łętownia).

 

MLKS Nurt Przemyśl (1).jpeg

 

Warto zaznaczyć, że tylko pierwsze miejsce awansuje na zawody ogólnopolskie, dzięki czemu Wiktor dołączył do klubowej koleżanki Aleksandry Makar, która ma zapewniony start w zawodach ogólnopolskich z listy rankingowej. Teraz oboje wystartują w 1. Grand Prix Polski Żaków 2021 r. Serdecznie gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za kolejne sportowe sukcesy Wiktora i Oli!

 

MLKS Nurt Przemyśl (1).jpeg

publikacja: Agata Czereba

zdjęcia: MLKS Nurt Przemyśl

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 15-12-2020 12:43
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 15-12-2020 12:46