9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbędzie się X Zjazd Przemyślan

Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu jest organizatorem X Zjazdu Przemyślan. W dniach od 6 do 9 września br. do Przemyśla przyjadą członkowie i sympatycy Towarzystwa. Wieczorem pierwszego dnia w biurze TPPiR odbędzie się spotkanie wspomnieniowe poprzednich zjazdów „przy kawie lub herbacie” – początek o godzinie 17.00.
Uroczyste otwarcie zjazdu nastąpi w piątek 7 września o godzinie 10.00, będzie ono połączone z otwarciem wystawy okolicznościowej „Honorowi członkowie TPPiR – obrońcy Przemyśla”. W programie drugiego dnia jest również spotkanie poetycko-muzyczne Mateusza Pieniążka w Klubie „Niedźwiadek”, a także otwarcie wystawy malarstwa Ireny Śliwy w Klubie Garnizonowym. O godzinie 18.00 w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego odbędzie spektakl Teatru Fredreum „Intryga na prędce” w reżyserii Krystyny Knapek. Trzeci dzień zjazdu rozpocznie się od spotkania indywidualnego członków. Ponadto zaplanowana została wycieczka na fort Twierdzy Przemyśl w Kuńkowcach - zbiórka o godzinie 14.00 przed siedzibą TPPiR.
Ostatni dzień X Zjazdu Przemyślan rozpocznie Msza Święta w Kościele OO. Karmelitów Bosych, tuż po niej złożone zostaną kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza, nastąpi również odsłonięcie grobowców – Księżnej Lubomirskiej i matki gen. Maczka. W programie ostatniego dnia zjazdu znalazło się również walne zgromadzenie członków Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu.
W imieniu organizatorów zapraszamy do uczestnictwa w X Zjeździe Przemyślan.

JPGTowarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu (426,20KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 31-08-2007 11:55
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:07