-3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej! W przemyskim sztabie praca wre

Mimo nietypowej sytuacji w kraju Przemyśl dołącza do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 10 stycznia 2021 roku.

 

 

Podobnie jak w latach ubiegłych rejestracją wolontariuszy oraz organizacją zbiórki i jej rozliczeniem podjął się Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu. Funkcję szefa sztabu w tym roku pełni pani Sabina Tomaka-Wiater, a sztab tworzą nauczyciele i pracownicy MDK.

 

Rejestracja wolontariuszy została już zakończona we współpracy z przemyskimi szkołami ponadpodstawowymi: I Liceum Ogólnokształcącym, Zespołem Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych, Zespołem Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących oraz – po raz pierwszy również we współpracy z Zespołem Szkół w Nehrybce, który kilku lat angażuje podczas finałów WOŚP, a w latach ubiegłych rejestrował wielokrotnie własny sztab. Po raz kolejny cieszymy się również z współpracy z Przemyskimi Morsami, którzy zadeklarowali aktywny udział również w tym roku.

 

 

Podczas 29. Finału WOŚP na ulice Przemyśla wyjdzie 35 wolontariuszy. Wolontariusze będą widoczni na głównych ulicach miasta w godzinach 11:00 do 17:00.

 

♦ Wpłaty można dokonywać także online poprzez eSkarbonkę przemyskiego sztabu dostępną pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/r2fb12. Zachęcamy do przyłączania się do tej formy zbiórki.

 

Mimo trudnej sytuacji zwracamy się do firm i instytucji, które chciałyby wesprzeć wolontariuszy w dniu Finału o zgłaszanie się do sztabu poprzez pocztę elektroniczną: sztabprzem2021@o2.pl lub telefonicznie: 16 670 20 03.

 

! Informujemy ponadto, że sztab nie przyjmuje przedmiotów na licytacje. Osoby chcące przekazać przedmiot do sprzedaży na rzecz WOŚP mogą samodzielnie skorzystać z takiej możliwości poprzez serwis internetowy: www.aukcje.wosp.org.pl.

 

 

Mamy nadzieję, że mimo obostrzeń sanitarnych zbiórka przebiegnie sprawnie. Zapraszamy do udziału!

 

45_29FinalWOSP_LIZAK-1.10.2020-768x548.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-12-2020 13:29
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 10-12-2020 13:30