6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

68 rocznica wybuchu II wojny światowej

      Prezydent Miasta Przemyśla oraz Dowództwo Garnizonu Przemyśl zapraszają mieszkańców miasta do udziału w uroczystościach z okazji 68 rocznicy wybuchu II wojny światowej, które odbędą się w dniu 31 sierpnia 2007r.
      Obchody rozpoczną się Mszą Świętą z udziałem pocztów sztandarowych w intencji ofiar II wojny światowej (godz. 16.30, Kościół Garnizonowy oo. Karmelitów Bosych). O godzinie 18.00 na Cmentarzu Wojskowym rozpocznie się uroczystość przy Grobie Nieznanego Żołnierza, podczas której m.in. odczytane zostaną okolicznościowe przemówienia, odczytany zostanie apel poległych, a delegacje złożą wiązanki kwiatów. Uroczystości będą towarzyszyć pieśni patriotyczne.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl