16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Stragany nie tylko w Rynku, ale i w internecie – Ruszył WIRTUALNY JARMARK BOŻONARODZENIOWY w Przemyślu!

 

 

Już 17 grudnia Rynek Starego Miasta rozświetli feeria bożonarodzeniowych światełek i ozdób, pojawią się choinki, stroiki, szopki, łańcuchy, skrzaty i wszystko, co kojarzy się z najpiękniejszymi świętami w roku. Mimo panującej pandemii i wielu obostrzeń z nią związanych, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie tradycyjnego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Niestety, ze względu na mocno wyśrubowane restrykcje, tym razem na jarmarcznych stołach nie będą mogły pojawić się świąteczne przysmaki.

 

W związku z powyższym postanowiliśmy, iż przemyskiemu Jarmarkowi Bożonarodzeniowemu towarzyszyć będzie też WIRTUALNY JARMARK, za pośrednictwem którego pragniemy wspomóc naszych lokalnych przedsiębiorców. Tych wszystkich, którzy z różnych względów nie mogą zaprezentować swoich wyrobów podczas imprezy w Rynku.

 

wirtualny_do_netu__BI.png

 

I właśnie dziś (10 grudnia br.) – na dwa tygodnie przed Wigilią Bożego Narodzenia – mamy zaszczyt zaprosić Państwa – mieszkańców oraz sympatyków naszego miasta na stronę WIRTULANEGO JARMARKU BOŻONARODZENIOWEGO. Pod adresem www.jarmark.przemysl.eu prezentować będziemy Państwu wirtualne stragany przemyskich (i nie tylko) przedsiębiorców, rękodzielników oraz gastronomów.

 

jarmark online.png

 

A wszystkich dotychczasowych i nowych partnerów naszej dorocznej imprezy - wystawców, rzemieślników, artystów, tworzących piękne, świąteczne produkty, a także restauratorów i właścicieli sklepów z Przemyśla i powiatu przemyskiego, oferujących produkty przeznaczone na sprzedaż podczas tradycyjnego Jarmarku, którzy jeszcze nie zdążyli dołączyć do wydarzenia serdecznie zapraszamy do udziału!

Udział w Wirtualnym Jarmarku jest BEZPŁATNY! Aby znaleźć się wśród wystawców, wystarczy wejść na stronę www.jarmark.przemysl.eu, zapoznać się z jego regulaminem, a następnie wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Po kilku chwilach otrzymacie od nas powiadomienie o umieszczeniu Państwa wizytówki na stronie WIRTUALNEGO JARMARKU.

 

 

Zachęcamy! Polecamy! Zapraszamy!

#PrzemyskiWirtualnyJarmark

 

Jarmark_fot_G_Karnas_27366.jpeg

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-12-2020 09:27
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 11-12-2020 10:36