32 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trzy finały Nurtu Przemyśl

5 grudnia br. w Dębicy odbył się III Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Podczas zawodów znakomicie zaprezentowali się zawodnicy Nurtu Przemyśl. Podopieczni Zdzisława Bodnara – Aleksandra Makar, Maja Kozak i Wiktor Iwaniuch dotarli do finałów zawodów w swoich kategoriach.

 

 

Aleksandra Makar wygrała kategorię żaków. W drodze do 1. miejsca Ola pokonała kolejno zawodniczki: 1. runda - wolny los, 2.  runda wygrała z Małgorzatą Porębą (Wielopole), ćwierćfinał wygrała z Mileną Madej (Korzeniów), natomiast półfinał wygrała z Weroniką Sapą (Kąkolówka). W finale przemyślanka wygrała z Anną Rogalą (Kąkolówka).

 

Maja Kozak w drodze do finału kadetek pokonała kolejno zawodniczki w grupie: Kingę Strączek (Korzeniów), Kamilę Bochenek (Łętownia), Kingę Podlasek (Korzeniów). W półfinale Maja wygrała z Gabrielą Chmiel (Dębica). W finale uległa Emilii Skibie (Kąkolówka) i ostatecznie zajęła 2. miejsce w kategorii kadetek.

 

Wiktor Iwaniuch w drodze do gry finałowej gry żaków pokonał kolejno zawodników: 1. runda Huberta Szerszenia (Dębica), 2. runda Aleksandra Zielnika (Jarosław). Ćwierćfinał Wiktor wygrał z Szymonem Ciborowskim (Dębica), w półfinale zwyciężył Krystiana Pytko (Ropczyce). W finale uległ Jakubowi Tureckiemu (Gdów) i ostatecznie zajął 2. miejsce w kategorii żaków. Ola, Maja i Wiktor otrzymali dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

nurt (2).jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 08-12-2020 09:50
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 08-12-2020 09:51