12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pomóż potrzebującym zdobyć podręczniki.

Akcję inspirowaną przez GC NOWINY współorganizują przemyski oddział Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli, SP Nr 15, Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Przemyślu i in..

W Przemyślu akcję Darmowy Podręcznik „Dasz – masz!” koordynują i prowadzą wolontariusze ze Szkoły Podstawowej Nr 15 i przemyski oddział Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie. Do siedziby Centrum przy ul. Kraszewskiego 7a (na tyłach Domu Towarowego SZPAK) w dniach 3-7 września br. w godz. 9-15 uczniowie mogą przynosić podręczniki szkolne z Przemyśla i okolicznych gmin. Każdy potrzebujący może odebrać sobie podręczniki za darmo.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl