14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sportowa zima z POSiR – czyli ruch, zabawa i niejedna ciekawa wyprawa! Zapraszamy do zapisów!

Choć nadchodzące ferie zimowe będą zupełnie inne niż te, które pamiętamy z lat ubiegłych, warto zastanowić się, czy na pewno chcemy, by nasze dzieci spędziły je w domu…?

 

 

Panująca pandemia i związana z nią nauka w systemie zdalnym sprawiły, że najmłodsi właściwie tylko sporadycznie wychodzą z domów, a swój wolny czas spędzają… przed komputerem lub telefonem. Przerwa zimowa to znakomity moment, by wreszcie odpocząć od migających ekranów. Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych mieszkańców naszego miasta oraz ich rodzicom, zaprasza na zimowisko!

 

W planie między innymi: szaleństwo na łyżwach, gry zespołowe w hali sportowej, zajęcia plastyczne i dydaktyczne, zajęcia na pływalni oraz sporty zimowe. A po wszystkim… gorącym i pysznym obiadem uczestników wypoczynku poczęstuje załoga Restauracji Jaglanka.

 

W zimowisku mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia. Wydarzenie zostało podzielone na dwa turnusy – pierwszy od 4 do 8 stycznia (koszt 220 zł) i drugi od 11 do 15 stycznia (270 zł). Zapisy ruszają już 1 grudnia.

 

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z organizatorem zimowiska. Macie jakieś pytania? Chcielibyście zapisać swoje dziecko? Dzwońcie! Pod numerami telefonów: 691 966 715 lub 16 678 57 58 w. 25 czekają osoby, które chętnie pomogą i rozwieją Wasze wątpliwości.

 

Sportowa zima z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji to wyśmienity pomysł na to, by nie wyjeżdżając z miasta, mieć w styczniu choć trochę (mroźnych) wakacji! Zapraszamy!

 

posir zimowisko.jpeg

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: pixabay.com

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 30-11-2020 09:17