6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ola Makar druga w 1. Grand Prix Podkarpacia!

14 listopada br. w Ustrzykach Dolnych odbył się 1 Grand Prix Podkarpacia Młodziczek – Młodzików w tenisie stołowym. Podczas zawodów znakomicie spisała się reprezentująca nadsańskie miasto Aleksandra Makar. Młoda i niezwykle obiecująca zawodniczka Nurtu Przemyśl, zajęła 2. miejsce w zawodach wojewódzkich.

 

1605624280169.jpeg

 

Ola podopieczna trenera Zdzisława Bodnara w drodze do finału  pokonała kolejno zawodniczki: w grupie Małgorzatę Porębę (UKS Wielopole), Weronikę Sapę (LZS Kąkolówka). Ćwierćfinał wygrała z Leną Gac (Olimp Łeki Dukielskie). W finale po zaciętej grze uległa Natalii Maciałek (Kolping Jarosław). Warto nadmienić, że przemyślanka jest jeszcze żaczką - o dwa lata młodszą od konkurentki(!).

 

Podczas imprezy w Ustrzykach nieźle się spisał również inny przemyślanin - Wiktor Iwaniuch (także zawodnik Nurtu). Tenisista w fazie grupowej wygrał z zawodnikami: Szymonem Nowakiem (Krościenko W.), Dominkiem Skrzętą (Strażak Bartkówka). Po wyjściu z grupy w pierwszej rundzie wygrał Bartoszem Stańko (Arka Łętownia). W drugiej rundzie uległ Michałowi Frączkowi (Politechnika Rzeszów). Jak się później okazało - zwycięzcy zawodów. Grę o 9. Miejsce Wiktor wygrał z Miłoszem Mazurkiewiczem (Leżajsk).

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych laurów!

 

1605624280169.jpeg

publikacja: Agata Czereba

zdjęcie: Nurt Przemyśl

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 27-11-2020 15:06