-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Galeria Sanowa uruchamia POGOTOWIE ZAKUPOWE

Galeria Sanowa włącza się do czynnej walki z koronawirusem SARS-CoV-2 i uruchamia program wsparcia społecznego dla mieszkańców Przemyśla, którzy z różnych powodów mają problemy ze zrealizowaniem swoich potrzeb zakupowych.

 

 

Pogotowie Zakupowe, bo pod takim szyldem będzie funkcjonować akcja, skierowane jest do osób w kwarantannie, niepełnosprawnych oraz seniorów, którzy nie mogą lub mają problemy z opuszczeniem miejsca zamieszkania i nie są w stanie sami zrealizować podstawowych zakupów.

 

Aby wziąć udział w akcji wystarczy zadzwonić pod dedykowany numer telefonu: 730 711 363  i ustalić z koordynatorką listę zakupów oraz termin ich dostarczenia. Zażyczyć można sobie praktycznie każdej rzeczy – począwszy od środków czystości, przez artykuły spożywcze, po materiały plastyczne. Właściwie wszystko, co dostępne jest w funkcjonujących sklepach Galerii Sanowej. Ustalona lista nie ma granicy ilościowej, jednak zakupy powinny mieścić się w kwocie między 100 a 300 złotych.

Rozliczenie zakupów nastąpi w momencie dostarczenia zamówienia i możliwe będzie wyłącznie w postaci gotówki – koordynator skontaktuje się z każdym Uczestnikiem przed przyjazdem i przekaże informacje o dokładnej kwocie widniejącej na paragonie. 

 

FB-sanowa.png

 

To nie koniec wsparcia, jakie Galeria Sanowa przygotowała w ramach swojego projektu, bowiem każdy uczestnik otrzyma darmowy posiłek, zakupiony w punktach restauracyjnych na terenie obiektu. Obiad zostanie dostarczony wraz z zamówieniem, w terminie ustalonym z koordynatorką akcji.

 

♦ Akcja trwa od poniedziałku do piątku  w godzinach od 9.00 do 17.00 ♦

♦ Ilość uczestników danego dnia limitowana jest do 15. osób ♦

 

♦ Regulamin oraz szczegóły akcji dostępne są na www.galeriasanowa.pl 

 

sanowa-z-zewnatrz.jpeg

fot. galeriasanowa.pl

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 23-11-2020 13:16
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 23-11-2020 13:24